poniedziałek, 12 marca 2012

Do każdego auta podręcznik kierowcy

volvo-trucks-4truckspl

Do każdego samochodu ciężarowego Volvo klient otrzyma podręcznik kierowcy o treści indywidualnie dostosowanej do specyfikacji konkretnego pojazdu. Obecnie podręcznik taki można również pobrać bezpłatnie ze strony internetowej.- Elektroniczny podręcznik kierowcy w biurowym komputerze jest wygodnym uzupełnieniem wersji drukowanej, przechowywanej w pojeździe. Umożliwia szybkie oraz łatwe odszukanie potrzebnych informacji - mówi Stefan Börjesson, menedżer ds. informacji dla kierowców w Volvo Tucks.

Elektroniczny podręcznik kierowcy może być pomocny zarówno dla posiadacza pojazdu, jak i dealera, np. w sytuacji, gdy pojazd zmienia właściciela. W przypadku zagubienia podręcznika drukowanego, można korzystać z jego wersji elektronicznej do czasu dostawy nowego egzemplarza. A jeżeli właściciel pojazdu potrzebuje  podręcznika w innym niż wersja oryginalna języku, to także nie stanowi to problemu.

- Elektroniczny podręcznik kierowcy można zamówić bezpłatnie za pośrednictwem strony internetowej Volvo Trucks, wpisując do odpowiedniego formularza numer podwozia, oznaczenie modelu, dane kontaktowe i wymaganą wersję językową. Po otrzymaniu tych informacji wysyłamy e-mail z łączem umożliwiającym pobranie podręcznika w formacie PDF. I to wszystko - mówi Stefan Börjesson

4trucks.pl / Volvo Trucks
UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.