środa, 21 września 2011

Wyciągarka Dragon Winch

nowa_wyci-garka_600
 
Po dwóch latach prac konstrukcyjnych oraz badań producent markowych wyciągarek Dragon Winch wprowadza na rynek rewolucyjny model DWT 14 000 z serii TRUCK. W urządzeniu o standardowych gabarytach wyciągarki 12 000 Ib umieszczono siłę 14 000 funtów.

W Centrach Badawczych Dragon Winch przez dwa lata trwały badania, prace konstrukcyjne oraz testy, których głównym celem było przygotowanie zupełnie nowej wyciągarki. Efekt tych prac to model DWT 14 000 z serii TRUCK, który  pojawił się  w sprzedaży. Urządzenie rozmiarami przypomina znany model DWM 12 000, jednak posiada siłę aż 14 000 funtów (6 342 kg). Wyciągarka charakteryzuje się mocną, zwartą konstrukcją, pojawiła się nowa przekładnia, stalowa skrzynka sterowników oraz potężny silnik o mocy 7,8 KM, który z jednej strony powoduje mniejszy pobór prądu, a z drugiej znacząco wydłuża czas pracy ciągłej urządzenia.

Przeznaczona jest do pojazdów użytkowych takich jak lawety oraz holowniki, także miłośnicy off-roadu będą mogli zamontować tę wyciągarkę w swoich samochodach terenowych i z pewnością się nie zawiodą. Producent  zapewnia, że wyciągarka bardzo dobrze radzi sobie w trudnych warunkach i może okazać się niezwykle pomocna zarówno w sytuacjach na drodze, jak i w terenie podczas ekstremalnych rajdów przeprawowych. Zasilanie - 12V/ 24V, dysponuje hamulcem dynamicznym, długość liny stalowej to 28 m, wymiary (L x W x H): 579 mm x 160mm x 230mm. Detaliczna cena produktu podawana przez producenta to: 1 890 zł.

Źródło: Dragon Winch


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.