środa, 20 maja 2009

DBK i urządzenia Carrier

Firma DBK Sp. z o.o., dealer firmy DAF Trucks Polska,  podpisała porozumienie z koncernem Carrier Transicold, dotyczące wykonywania napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych urządzeń chłodniczych w pojazdach ciężarowych i dostawczych.

Na mocy zawartego porozumienia z firmą Carrier Transicold, światowym liderem w zakresie wytwarzania urządzeń chłodniczych, DBK otrzymała autoryzację na wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych, urządzeń chłodniczych służących do transportu żywności. Usługi serwisowe świadczone są w toruńskim oddziale firmy DBK, jednym z sześciu serwisów DBK w Polsce, w którym wydzielone zostały specjalne stanowiska do obsługi pojazdów chłodniczych.

Odpowiednie szkolenia i przygotowanie techniczne personelu umożliwia wykonanie szeregu specjalistycznych napraw urządzeń chłodniczych służących do transportu, w tym również montażu agregatów na zabudowie pojazdu.

DBK od lat realizuje strategię rozwoju polegającą na kompleksowej obsłudze klienta, czego wynikiem jest rozwój GRUPY DBK oferującej pełen zakres usług i produktów klientom z branży

transportowej. Sieć nowoczesnych warsztatów, dogodne zaplecze magazynowo – techniczne i szeroki zakres autoryzacji daje możliwości kompleksowej obsługi sprzętu transportowego: ciężarówek, naczep, przyczep, wind, zabudów oraz urządzeń chłodniczych w jednym miejscu, niezależnie od marki.

- TOTAL CARE - to strategia, która sprawdziła się w branży. Możliwość załatwienia wszystkich spraw w jednym miejscu to duża oszczędność czasu. Punktualność w transporcie jest ważnym wyróżnikiem w dzisiejszych, konkurencyjnych warunkach rynkowych. Robimy więc wszystko, aby nasi klienci zawsze mogli zdążyć na czas - mówi dyrektor toruńskiego oddziału DBK Piotr Kruszyński.

DBK Sp. z o.o. jest autoryzowanym dealerem samochodów ciężarowych marki DAF na terenie województw: warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego
i zachodniopomorskiego.

źródło:
  DAF Trucks Polska

UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.