piątek, 07 października 2011

Produkty Kassbohrer

naczepy_600

W ostatni weekend września w Bednarach koło Poznania odbyła się XIII Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW. Do grona wystawców po raz pierwszy dołączyła firma Timex S.A. Generalny Importer naczep Kässbohrer, która zaprezentowała 2 pojazdy ze swojej zróżnicowanej oferty: silos samowyładowczy SSK_60, niskopodwoziową rozsuwaną naczepę 4-osiową LB_4_E.

W tym roku w Bednarach swoje firmy prezentowało 690 wystawców, w tym 80 przedsiębiorstw z zagranicy m.in. z  Szwecji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Francji, Holandii, Niemiec, Austrii, Czech, Słowenii, Bułgarii, Danii, Litwy, Ukrainy oraz Chin.  Według oficjalnych danych tegoroczną wystawę AGRO SHOW odwiedziło ponad 125 tysięcy przedsiębiorców z całej Polski i nie tylko.

Kassbohrer należy do wiodących producentów naczep, które są w stanie przewieźć każdy rodzaj ładunku. W ofercie tego producenta znajdziemy naczepy: skrzyniowe  kurtynowe  lub burtowe z zamknięciem celnym, opcją piętrowego załadunku,  jak również z rynnami do przewozu stali w kręgach (coil-muldy);  niskopodwoziowe  trzy, cztero i pięcioosiowe,  stałe i   rozsuwane; cysterny do przewozu paliw płynnych, chemii, bitumu i artykułów spożywczych;  naczepy do przewozu kontenerów; naczepy do przewozu samochodów ciężarowych (trucktransportery);  silosy leżące do przewozu cementu i innych materiałów sypkich;  silosy samowyładowcze do przewozu granulatów i artykułów spożywczych; platformy;  naczepy specjalistyczne wykonywane na specjalne zamówienie klienta.

Produkty Kassbohrer cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród zwiedzających. Dotyczy to zarówno pojazdów prezentowanych na stoisku, jak i pozostałych naczep tego producenta. Podczas wystawy mieliśmy niepowtarzalną okazję zaprezentować również innowacyjne rozwiązania, które  firma wprowadziła z dedykacją na polski rynek. Więcej na www.kaessbohrer.com.pl.

Źródło: Kassbohrer


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.