poniedziałek, 22 listopada 2010

Volvo Trucks w Karpinie

Intruck-Volvo_Karpina

W piątek 19 listopada br. odbyło się uroczyste otwarcie 25. punktu serwisowego Volvo Trucks w Polsce. Nowy serwis to inwestycja firmy Intruck, która jest partnerem serwisowym Volvo od 2004 roku.

Obiekt w Karpinie, to zupełnie nowy budynek o powierzchni ponad 2000 m2, zaprojektowany i zbudowany od podstaw zgodnie ze standardami Volvo w zakresie wyposażenia, troski o środowisko i przygotowania do spełniania określonych funkcji. W jego części warsztatowej znajdują się cztery stanowiska obsługowo-naprawcze, każde o długości 28 m oraz rozbudowane zaplecze serwisowe z magazynem części zamiennych.

Nowy punkt serwisowy jest wyposażony w nowoczesne urządzenia i narzędzia do obsługi pojazdów, w tym w jedną z najnowocześniejszych w Polsce hamownię podwoziową, zintegrowaną z linią diagnostyczną dla pojazdów ciężarowych.  Na terenie obiektu znajduje się także punkt sprzedaży nowych i używanych samochodów ciężarowych marki Volvo. Nowy punkt znajduje się 20 kilometrów od Warszawy w miejscowości Karpin (w kierunku na Białystok), przy trasie S8/E67.

Obiekt serwisowy w Karpinie powstał przy współfinansowaniu Unii Europejskiej ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.

Intruck Intruck_konc Volvo_Intruck_R_Janowski

 

(MB)

 UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.