poniedziałek, 25 stycznia 2010

Volvo w edycji World Cup 2010

volvo-trucks_limited-edition Volvo Trucks wprowadziło do swojej oferty, w Regionie  Europy Centralno-Wschodniej, specjalną, limitowaną edycję pojazdów World Cup 2010, których zakup premiowany jest wyjazdem na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w  2010 r. do Republiki Południowej Afryki.

 


W ramach oferty do dyspozycji klientów znajdują się pojazdy Volvo FH, FM, FE i FL w określonych specyfikacjach, w trzech opcjach zakupowych, dedykowane zarówno przygotowanym na miarę potrzeb i oczekiwań klientów transakcjom flotowym, jak i zakupom pojedynczych egzemplarzy.

Usługi opcjonalne towarzyszące ofercie to Niebieski Kontrakt Serwisowy na 48 miesięcy w atrakcyjnej cenie, opracowany przez Volvo system informacji transportowej Dynafleet Online z subskrypcją oraz specjalna oferta finansowania zakupu przez VFS Usługi Finansowe Polska. Wszystkie pojazdy z limitowanej edycji Word Cup 2010 oferowane są w specjalnym, oklejeniu kabiny.

Klienci, którzy zdecydują się na skorzystanie z tej oferty, zyskują możliwość wzięcia udziału w wyjeździe do południowej Afryki i przeżycia prawdziwych, piłkarskich emocji na żywo, jakie zapewni im bilet wstępu na jeden z meczy Mistrzostw. Dodatkowo, na miejscu, czeka na nich wiele turystycznych atrakcji, jakie oferuje ten niezwykły kontynent, a wśród nich wycieczka do Wodospadów Wiktorii.

Szczegółowe informacje dotyczące obowiązującej do 30 kwietnia br. oferty dostępne są w sieci sprzedaży samochodów ciężarowych Volvo w Polsce oraz na stronach Volvo Trucks

 UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.