wtorek, 08 listopada 2011

KH-KIPPER zaprasza na Targi Infrastruktura 2011

KH-KIPPER_zaprasza_4T

KH-KIPPER zaprasza do odwiedzenia stoiska D-28 podczas Międzynarodowych Targów Infrastruktury Miejskiej i Drogowej, które odbędą się w dniach 15-17 listopada na terenie warszawskiego Centrum Targowo-Kongresowego MT Polska.

W trakcie targów kompleksowe oferty zaprezentują firmy wykonawcze i usługowe, producenci i dystrybutorzy maszyn i urządzeń budowlanych, kruszyw czy surowców wykorzystywanych do budowy dróg i autostrad. Wśród wystawców znajdą się również dostawcy rozwiązań, technologii i osprzętu z zakresu bezpieczeństwa i zarządzania ruchem drogowym w tym oznakowania pionowego i poziomego. Zwiedzający będą mieli również okazję zapoznać się z propozycjami projektantów, firm zajmujących się architekturą zieleni, jak również wyposażeniem obiektów użyteczności publicznej. Zaprezentowana będzie też oferta dotycząca budowy i modernizacji obiektów sportowych, dworców kolejowych, portów lotniczych i morskich.

Uczestnictwo w targach jest bezpłatne, wymagana jest tylko wcześniejsza rejestracja. Więcej informacji o targach na stronie: www.infrastruktura.info


Źródło: KH-KIPPERUWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.