wtorek, 08 listopada 2011

Bezterminowa aktualizacja map od Mio

mio-687_4T

Firma Mio Technology wprowadziła specjalną ofertę nawigacji samochodowych. Urządzenia z najnowszej serii Spirit, modele  680, 685 i 687 od teraz są dostępne także w wersji Lifetime Map Update (LMU) - z możliwością bezterminowej aktualizacji map. Różnice w cenie pomiędzy nawigacjami standardowymi a LMU są niewielkie: zaczynają się od 40 zł.

Usługa bezterminowej aktualizacji map to rzadkość na rynku. Firma Mio Technology wprowadza takie rozwiązanie do trzech pięciocalowych modeli nawigacji z serii Mio Spirit 2011. Nowe urządzenia w wersji LMU są nieznacznie droższe od swych regularnych odpowiedników (od 40 zł wzwyż), ale w skali całego okresu korzystania z urządzenia jest to rozwiązanie zdecydowanie najbardziej ekonomiczne. Raz zakupioną nawigację GPS już zawsze będzie można aktualizować za darmo, bez konieczności kupowania nowej mapy po wygaśnięciu okresu darmowych uaktualnień.
 
Zawsze aktualne mapy, informacje o utrudnieniach na żywo
Lifetime Map Update jest dostępna dla nowych modeli: Spirit 680, 685 i 687. Dwa z trzech wymienionych modeli (Spirit 685 oraz 687) posiadają dodatkowo funkcję bezpłatnego informowania o aktualnych utrudnieniach na trasie (TMC). W obliczu stale zmieniającej i rozwijającej się sieci drogowej w naszym kraju połączenie darmowego TMC z bezterminową, darmową aktualizacją map to oferta, która powinna zainteresować wielu kierowców.
 
Rejestracja produktu
Usługę LMU należy aktywować w ciągu 30 dni od daty zakupu urządzenia, rejestrując nawigację na stronie
www.mio.com/lifetimemaps. Po przejściu kilku prostych kroków na ekranie pojawi się pierwszy klucz aktywacyjny. W przypadku przyszłych aktualizacji na podany podczas procesu rejestracji adres e-mail będą wysyłane wiadomości z informacją o dostępności nowej mapy. Aktualizacje będą dostępne tak długo, jak firma Mio będzie udzielała obsługi technicznej dla danego produktu, bądź do momentu, kiedy producent map zaprzestanie ich aktualizacji.
  
Precyzyjna nawigacja przez całe życie
Bezterminowa aktualizacja map to nie jedyny powód, dla którego warto kupić nawigacje Mio. Seria modeli Spirit 600 to także takie usługi jak SmartRoutes, dzięki której trasy proponowane przez urządzenie są lepiej dopasowane do natężenia ruchu, a samo urządzenie obsługuje się łatwiej i bardziej intuicyjnie.

Elementami Smart Routes są trzy rozwiązania:  Inteligentne wyznaczanie trasy - wykorzystuje dane historyczne pobierane od milionów kierowców i za ich pomocą oferuje użytkownikowi optymalną trasę dojazdu do wyznaczonego celu; Wybór trasy -  pozwala na wygodny podgląd alternatywnych dróg na mapie (najszybszej, ekonomicznej, najłatwiejszej i najkrótszej). Przy każdej z opcji widoczne są informacje na temat odległości i czasu przejazdu  przy danym wyborze; Funkcja LearnMe Pro -  monitoruje oraz zapamiętuje styl jazdy kierowcy; typ trasy, który najczęściej wybiera, zakręty oraz prędkość i dostosowuje planowaną drogę do jego indywidualnych preferencji. W miarę upływu czasu nawigacja koryguje także szacowany czas dotarcia do celu podróży.
  
Nawigacje od Mio to także znane i cenione przez użytkowników rozwiązania, takie jak np.: asystent pasa ruchu, trójwymiarowy podgląd skrzyżowań, funkcja text-to-speech oraz symulacja trasy w tunelu. Wszyscy użytkownicy najnowszych nawigacji Mio mają możliwość wypożyczenia - za niewielką opłatą - map innych krajów, które nie zostały zamieszczone w urządzeniu. Mapy można wypożyczyć na 3, 7 lub 30 dni.

Na terenie Polski usługą bezterminowej aktualizacji map objęte będą nowe urządzenia Mio: Spirit 680, Spirit 685 i Spirit 687. Produkty będą dostępne u wybranych partnerów Mio Technology. Więcej informacji dotyczących usługi Lifetime Map Update można znaleźć pod adresem www.mio.com/lifetimemaps
 
Źródło: Mio Technology


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.