piątek, 14 maja 2010

Pierwszy Mercedes-Benz Econic CNG sprzedany

 M-B-smiec_600

Pierwszy Mercedes-Benz Econic CNG - super ekologiczna śmieciarka, została sprzedana do warszawskiej firmy gospodarki odpadami BYŚ, która jest pionierem ochrony środowiska w branży gospodarki odpadami.

Zastosowano w nim nowe rozwiązania: zespół napędowy oraz proces spalania zostały zoptymalizowane w takim stopniu, że uzyskano wzrost osiągów i zmniejszenie zużycia silnika. Oznacza to przede wszystkim redukcję kosztów przeglądów i napraw. Silnik napędzany gazem ziemnym jest najbardziej ekologicznym podzespołem pracującym w Econicu. Pomalowana na korporacyjny, niebieski kolor firmy Byś śmieciarka, została przekazana właścicielowi firmy, Wojciechowi Byśkiniewiczowi przez dyrektora sprzedaży Mercedes-Benz Polska, Heiko Schulze oraz prezesa firmy Diesel Truck, Ireneusza Jagiełło.

Econic to nowoczesny, ekologiczny i ekonomiczny pojazd, doskonale nadający się do zadań w sektorze gospodarki odpadami. A ja i moja firma mamy ambicję być liderem w ochronie środowiska naturalnego. Nabyliśmy więc ten pojazd po prostu dlatego, że doskonale wpisuje się w filozofię mojej firmy - mówi Wojciech Byśkiniewicz.

Źródło: Mercedes-Benz Polska


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.