poniedziałek, 24 maja 2010

Europejski Fundusz Leasingowy popiera elastyczność

Elastyczny Harmonogram Spłat - to nowa oferta Europejskiego Funduszu Leasingowego. Adresatami oferty są  przedsiębiorcy, prowadzący  działalność gospodarczą charakteryzującą się sezonowością. Elastyczny, indywidualnie konstruowany harmonogram spłat jest wygodnym  rozwiązaniem, dostosowanym do cykliczności i różnic w uzyskiwanych przychodach

Jego cechą charakterystyczną jest fakt, że  przedsiębiorca sam decyduje o wysokości rat, które będzie spłacał przez cały okres trwania umowy. Daje  on możliwość spłaty wysokich rat w miesiącach, w których budżet firmy na to pozwala. W okresie, w którym  przychody firmy są ograniczone wysokość raty może zostać zmniejszona do symbolicznej złotówki. Istnieje możliwość,  w drodze indywidualnych negocjacji, dopasowania  oferty produktów dodatkowych,  np. ubezpieczenie.

Oferta Elastyczny Harmonogram Spłat - to kolejny etap realizacji strategii Więcej przestrzeni dla przedsiębiorczych. Jest to inicjatywa kierowana do małych i średnich przedsiębiorstw, której założeniem jest wsparcie inwestowania w okresie spowolnienia gospodarczego, jak również rozwijania inwestycji w momencie poprawiania się koniunktury rynkowej. Znakiem rozpoznawczym kampanii promocyjnej jest giętki ołówek, jednoznacznie kojarzący się z elastycznością leasingu, który pozwala nakreślić własny, dostosowany do konkretnych potrzeb i możliwości elastyczny harmonogram spłat.

Źródło:  Europejski Fundusz Leasingowy

 


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.