środa, 26 maja 2010

Udana podróż z dobrym nawigatorem

Nokia oferuje N97 mini i 16 innych modeli Nokia z darmową nawigacją samochodową i pieszą.Wystarczy jeden z 17 modeli Nokia, wyposażony w najnowszą wersję Ovi Map i możemy planować bezpieczną podróż.

Wraz z Nokia N97 mini lub 16 innymi modelami Nokia użytkownicy otrzymują najnowszą wersję Ovi Map i darmową nawigację, dzięki czemu nie muszą ponosić kosztu zakupu dodatkowego urządzenia. Ovi Mapy wraz z nawigacją oferują wskazówki głosowe na każdym zakręcie w 74 krajach i 46 językach, a także szczegółowe mapy ponad 180 państw. Do zestawu dołączony jest uchwyt samochodowy, dzieki któremu nawigowanie w trakcie jazdy staje się wyjątkowo proste.

Z bezpłatnej nawigacji i najnowszej wersji Ovi Map mogą korzystać użytkownicy telefonu Nokia N97 mini oraz modeli: Nokia N97, Nokia N86 8MP, Nokia E71, Nokia E66, Nokia 5800 XpressMusic, Nokia 5800 Navigation Edition, Nokia 5230, Nokia E52, Nokia E55, Nokia E72, Nokia 6720 Nokia 6710 Navigator, Nokia 6730 classic, Nokia X6, Nokia C6 i Nokia C5.

Trasę można zaplanować na bieżąco, albo w domu na komputerze i zsynchronizować ją z telefonem. Dzięki temu możliwe jest nawigowanie w trakcie jazdy w trybie offline, a więc także w miejscach, w których nie mamy zasięgu. Wśród zalet nawigacji w telefonach Nokia jest także dostępność informacji o ograniczeniach prędkości, tzw. czarnych punktach, a nawet groźnych zakrętach. Kierowcy mogą sprawdzić aktualne natężenie ruchu oraz lokalizacje kamer mierzących prędkość pojazdów. Ovi Mapy udostępniają także informacje z Lonely Planet, ViaMichelin, Wcities i CustomWeather. Oznacza to, że w dowolnym miejscu możemy sprawdzić pogodę na najbliższe dni, znaleźć potrzebne nam punkty docelowe (tzw. POI), w tym noclegi, bankomaty, punkty medyczne, zabytki i wiele innych. Dzięki tym funkcjom, bez problemu zaplanujemy także, gdzie po drodze zatankować paliwo albo gdzie warto zboczyć z trasy, by odpocząć czy zjeść obiad.

Nokia N97 mini, to nie tylko nawigacja, ale także zaawansowany smartfon, dający możliwość stałego połączenia z Internetem, cyfrowy aparat fotograficzny o rozdzielczości 5 Mpix, umożliwiający robienie wysokiej rozdzielczości zdjęć i nagrywanie filmów z jakością DVD oraz wiele innych przydatnych w podróży funkcji.
 
Źródło: Nokia


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.