piątek, 09 lutego 2018

Używane Renault Trucks on-line

Renault Trucks uruchamia platformę internetową do sprzedaży używanych ciężarówek.

Pojazdy są dostępne do sprzedaży w całej Europie.

Klienci Renault Trucks mogą teraz logować się na platformę online i przeglądać katalog używanych samochodów. Firmy transportowe mogą wybrać swoją przyszłą używaną ciężarówkę w oparciu o kryteria, takie jak: konfiguracja pojazdu, cena lub przebieg. Każda ciężarówka ma swój własny arkusz danych i jest połaczona z danymi kontaktowymi do określonego punktu sprzedaży Renault Trucks, w którym jest oferowana.

Używane samochody Renault Trucks są oferowane z etykietą jakości "Selection" co oznacza, że samochody te są dostępne z pakietem dedykowanych rozwiązań biznesowych.

Na platformie są również dostępne ciężarówki Renault Trucks nie tylko do transportów długodystansowych. Gama X-Road jest również dostępna on-line. Te ciężarówki są przekształcane w fabryce ciężarówek używanych Renault Trucks w Bourg-en-Bresse. Wszystkie używane ciężarówki na platformie zostały poddane rygorystycznej kontroli jakości przez akredytowanych ekspertów Renault Trucks i wyposażone zgodnie z normami producenta przy zastosowaniu oryginalnych części Renault Trucks.

Używane Renault Trucks znajdujące się na platformie są sprzedawane wyłącznie w serwisach Renault Trucks, a wszystkie z nich objete są całodobową pomocą techniczną i profesjonalnym doradztwem poprzez sieć 1500 punktów sprzedaży na całym świecie.

Następnym krokiem po platformie internetowej Used Renault Trucks ma być, w 2029 roku, profesjonalny sklep e-commerce.

www.used-renault-trucks.com


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.