środa, 15 listopada 2017

Nowa spółka w grupie Kögel

Do dyspozycji klientów firmy są już pojazdy nowe i używane


Grupa Kögel założyła nową spółkę Kögel BeNeLux B. V. z siedzibą i zakładem w holenderskim Zwolle. W całości odpowiedzialny będzie za nią Rob Schneiders jako Dyrektor Zarządzający regionu Beneluksu, w związku z czym został mianowany pełnomocnikiem. Dyrektorami Kögel BeNeLux B. V. zostali Massimo Dodoni i Daniel Kochinka. Na miejscu w Zwolle do dyspozycji klientów firmy Kögel są już pojazdy nowe i używane.

- Wraz z udzieleniem pełnomocnictwa Robowi Schneidersowi dajemy wyraz naszego uznania dla jego kompetencji i skuteczności w zarządzaniu, a także podkreślamy wagę zadań, których realizacja ma zapewnić dalsze umocnienie i rozwój naszej działalności w Beneluksie — mówi Massimo Dodoni, Dyrektor Kögel BeNeLux B. V. -To niewątpliwy dowód naszego zaufania.

Do zespołu Roba Schneidersa należą obecnie następujący pracownicy, którzy służą pomocą w analizowaniu określonych potrzeb oraz doradztwem w związku z całym asortymentem firmy Kögel. Oferta obejmuje bowiem nie tylko najróżniejsze naczepy, takie jak chłodnie, naczepy kurtynowe, wywrotki wannowe i naczepy kontenerowe, lecz także rozmaite usługi i rozwiązania, jak choćby finansowanie, leasing, wynajem, systemy telematyczne i pakiety serwisowe.


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.