piątek, 20 października 2017

Nowy model Mercedes-Benz Conecto

KPK Białystok pierwszym odbiorcą  w Polsce

 

Pod koniec ubiegłego roku w Polsce miała miejsce światowa premiera najpopularniejszego modelu autobusu miejskiego Mercedes-Benz: nowego Mercedes-Benz Conecto. Autobus po prezentacji odwiedził wiele miast Polski ale mieszkańców Białegostoku zachwycił na tyle, że bezpośrednio po 3 tygodniowych testach w stolicy Podlasia zarząd przedsiębiorstwa KPK Białystok postanowił zatrzymać pojazd już u siebie na stałe.

Jak potwierdza Prezes KPK Białystok, p. Cezary Zajkowski: - W trakcie przeprowadzonych testów autobus zyskał bardzo przychylną opinię kierowców, z uwagi na świetne parametry układu jezdnego, bardzo niskie zużycie paliwa – a także wysoki komfort pracy kierowcy. Należy też z satysfakcją zaznaczyć przychylną i pozytywną reakcję pasażerów podróżujących tym pojazdem.

Główne zalety nowego Mercedes-Benz Conecto to przyjazne środowisku mniejsze zużycie paliwa oraz mniejsza emisja szkodliwych substancji a z drugiej strony najwyższe bezpieczeństwo i komfort w swojej klasie.

W Białymstoku autobusy Mercedes-Benz od wielu lat obsługują transport publiczny.Warto nadmienić, iż KPK Białystok po raz kolejny zakupiło nowość z gwiazdą – w 2013 roku jako pierwsza w Polsce firma odebrała autobus Mercedes-Benz Citaro z silnikiem Euro 6.


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.