środa, 04 października 2017

Nowość od Kingspan

Nowy zbiornik na AdBlue® - SlimLine Edge

 

Kinsgpan Environmental, producent rozwiązań z zakresu przechowywania substancji płynnych, zaprezentował nowy produkt: zbiornik SlimLine Edge o pojemności 4500 l przeznaczony do magazynowania i dystrybucji AdBlue®, wyposażony w trójwarstwowy system zabezpieczający TriComp.

Produkt dostępny jest w czterech opcjach wyposażenia, dzięki czemu może być wykorzystany zarówno do potrzeb wewnętrznych, jak i na stacjach benzynowych. Premiera produktu miała miejsce na wrocławskich targach Stacja i Biznes Przyszłości.
Kingspan SlimLine Edge wykorzystuje innowacyjny system TriComp, czyli system trójwarstwowy, który gwarantuje zachowanie czystości magazynowanej cieczy. Na system ten składa się zbiornik wewnętrzny, zewnętrzny oraz dodatkowa obudowa.

Innowacyjna i nowoczesna konstrukcja produktu zapewnia czystość, bezawaryjność i wysoką odporność na czynniki zewnętrzne.
Obudowa zewnętrzna zbiornika SlimLine Edge cechuje estetyczny i opływowy kształt, który można trwale personalizować własną marką firmy lub stacji paliw.


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.