środa, 26 lipca 2017

Nowy Inter Truck już dostępny

Źródło najbardziej aktualnych informacji dotyczących oferty Inter Cars

 

Już wkrótce do klientów Inter Cars dotrze najnowsze wydanie magazynu Inter Truck. W środku można znaleźć ważne informacje, porady i teksty produktowe z branży ciężarowej.

W aktualnym numerze czytelnicy przeczytają m.in. zapowiedź 16 Targów Inter Cars i, specjalnie przygotowywanej na to wydarzenie, osobnej strefy ciężarowej. Targi są jednym z najważniejszym tematów tego numeru. Co więcej, w wydaniu czytelnicy znajdą również zaproszenia na to wydarzenie.

Na łamach Inter Truck nie brakuje również pełnego przeglądu najważniejszych dla spółki wydarzeń z ostatnich tygodni, jak np. uroczyste otwarcie Europejskiego Centrum Logistyki i Rozwoju ILS czy rozwój struktury filialnej.

Na czytelników czekają także interesujące artykuły na tematy branżowe oraz materiały dostarczające tak potrzebnej mechanikom wiedzy technicznej. Ponadto Inter Truck to źródło najbardziej aktualnych informacji dotyczących oferty Inter Cars, nowości w asortymencie spółki oraz spółek zależnych, jak np. Feber, a także narzędzi wspierających pracę serwisów ciężarowych, m.in. Katalogu Online, Bio Service i bazy informacji techniczno-diagnostycznych.

Inter Truck to kwartalnik wydawany przez Inter Cars i kierowany do profesjonalistów z branży ciężarowej. Najnowsze, lipcowe wydanie w najbliższych dniach trafi do klientów spółki w całej Polsce.


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.