czwartek, 20 lipca 2017

Kluczyki do 100. pojazdu

Firma BATIM odbiera 100-go DAFa

 

7 lipca 2017 roku w Dworku Gościnnym w Szczawnicy firma BATIM odebrała 100. pojazd DAF. Był to ciągnik siodłowych DAF XF 460 Super Space Cab w kolorze current red. Kluczyki do 100. pojazdu odebrała pani Barbara Edelmuller-Generaux, współwłaścicielka firmy Batim.

Odebrany pojazd posiada oszczędny silnik PACCAR MX 13 o mocy 460 KM ze zautomatyzowaną skrzynią biegów oraz maksymalne zbiorniki paliwa, dostępne dla tej wersji, 690+400 litrów. Wyposażony jest w telefon TruckPhone, układ kamer bocznych oraz kamerę przednią z rejestratorem. Dla wygody oraz bezpieczeństwa kierowcy zamontowane zostały luksusowy fotel, lodówka, tempomat przewidujący.

Firma Batim po raz pierwszy zakupiła pojazdy DAF w listopadzie 2016 roku, a obecnie posiada ich już 100. Przed zakupem Batim testował samochody marki DAF, które spełniły wysokie oczekiwania kierowców firmy, dotyczące wyposażenia pojazdów.  „Marka DAF spełnia wszystkie wymagania naszej floty i naszej firmy. DAF jest bardzo elastyczną firmą. Można się skontaktować z technikami 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przez 12 miesięcy. Po porstu DAF jest przygotowany na to, zęby obsługiwać naszą firmę, zna nasz filozofię, wie czego oczekujemy, a dla nas to jest najważniejsze” – powiedziała Pani Barbara Edelmuller-Generaux.

Firma Batim działa na rynku transportowym od 22 lat. W swojej flocie posiada 435 samochodów. Każdego roku dokupuje samochody ciężarowe.


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.