czwartek, 13 lipca 2017

Wyzwanie dla zespołu

Mercedes-Benz Actros na Tour de France

Przemierzenie 3540 kilometrów przez francuskie miejscowości oraz miasta, wspinając się niejednokrotnie aż na wysokość 2642 metrów – jest to nie tylko wyzwanie dla profesjonalnych kolarzy biorących udział w tegorocznym Tour de France, ale także dla całego zespołu w skład, którego wchodzi Mercedes-Benz Actros.

Francuska drużyna kolarska Direct Energie, mająca w swoich szeregach światowej klasy kolarza Thomasa Voecklera, zawsze współpracuje z najlepszymi, dlatego do transportu swojego sprzętu wybrała Mercedes-Benz Actros 2551. Samochód wyposażony w silnik najnowszej generacji OM 471 dysponujący mocą 510 KM, sprzężony z zautomatyzowaną skrzynią biegów typu Mercedes PowerShift 3 oraz posiadający luksusowe wnętrze. Ponad to Actros został wyposażony w mocowanie do rowerów z pionowymi mocowaniami oraz szybko zaciskowymi, które przygotowała firma zabudowująca Pocar Demas.

Mercedes-Benz Actros, dzięki dużej mocy ma możliwość sprawdzenia się na wymagającej trasie tegorocznego Tour de France. Życzymy powodzenia!


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.