środa, 12 lipca 2017

Opony do pojazdów przemysłowych

Continental rozwija dział opon specjalistycznych

Continental w odpowiedzi na oczekiwania klientów aktywnie rozwija dział opon do pojazdów przemysłowych. W ramach realizowanej strategii „CST 2025” do zespołu specjalistów odpowiedzialnych za opony do pojazdów do robót ziemnych i pojazdów rolniczych dołączyło dwóch inżynierów – Matthias Engelhardt i Harm-Hendrik Lange.

Continental w ramach realizowanej strategii „CST 2025” mającej na celu rozwój działu Commercial Specialty Tires (CST) poszerzył grono ekspertów, aby jeszcze lepiej sprostać wymaganiom klientów. Z dniem 1 czerwca Matthias Engelhardt (55 lat) i Harm-Hendrik Lange (35 lat) objęli nowo utworzone stanowiska specjalistów terenowych w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka). Matthias Engelhardt będzie odpowiedzialny za obsługę klientów zainteresowanych ogumieniem do pojazdów do prac terenowych w sektorze wydobywczym
i budowlanym. Z kolei Harm-Hendrik Lange będzie zajmował się oponami do pojazdów rolniczych.

- Nasi klienci mają zróżnicowane potrzeby, dlatego chcemy aby w ofercie Continental znalazły się również wysokiej jakości produkty do pojazdów i maszyn przemysłowych, które znajdą zastosowanie w budownictwie, górnictwie, rolnictwie, czy w sektorze portowym. Chcemy sprostać wysokim wymaganiom branży przemysłowej i w tym celu budujemy zespół złożony z najlepszych specjalistów i ekspertów, którzy dzięki swojej fachowej wiedzy pozwolą nam również dynamicznie rozwijać strategię CST 2025 – powiedział Enno Straten, szef działu opon specjalnych Continental.

Matthias Engelhardt przez prawie 24 lata pracował w firmach z branży oponiarskiej. Ostatnio zajmował stanowisko starszego kierownika ds. działalności handlowej w Niemczech i OTR DACH.

Harm-Hendrik Lange przez kilka lat pracował jako specjalista ds. testów urządzeń hydraulicznych i układów przeniesienia napędu, a także jako specjalista ds. testów funkcjonalności układów przeniesienia napędu w firmie John Deere, dzięki czemu bardzo dobrze poznał specyfikę branży rolniczej.

 


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.