wtorek, 27 czerwca 2017

RENAULT TRUCKS wprowadza wersję specjalną

T HIGH EDITION - TEAM ALPINE

 

Z okazji wyścigu 24h Le Mans 2017, Renault Trucks wprowadza wersję specjalną "T High Edition- Team Alpine". Gama T High Sleeper Cab, flagowy pojazd do transportu dalekobieżnego Renault Trucks, wyposażona jest w wersji Team Alpine w szereg podkreślających dodatków design nawiązujących do kolorów francuskiego teamu. Tegoroczna edycja, ograniczona do 99 pojazdów jest już dostępna w zamówieniach, początkowo na rynku francuskim.

Po pierwszej serii specjalnej T High Edition zaprezentowanej we wrześniu 2016 na targach IAA w Hanowerze, Renault Trucks wprowadza serię limitowaną, w porozumieniu z francuskim teamem rajdowym Alpine, mistrzem świata 2016 w wytrzymałości LMP2.

Projektanci zainspirowani silnym partnerstwem Renault Trucks i teamu Alpine stworzyli pojazd, który jest połączeniem estetyki obu marek, przemyśleli każdy szczegół, aby uzyskać wersję specjalną symbolizującą elegancję i sukces w stylu francuskim.

- Jesteśmy dumni patrząc na tą limitowaną wersję w kolorach naszego teamu wyścigowego, która nawiązuje w swojej stylistyce do marki Alpine. Podobnie jak projektanci Alpine, projektanci Renault Trucks, wykonali świetną pracę, tworząc pojazd uosabiający elegancję w stylu francuskim.- podkreśla Philippe Sinault, założyciel teamu Signatech-Alpine.

Z zewnątrz, pojazd Renault Trucks T High Edition – Team Alpine wyróżnia się eleganckim malowaniem w kolorze perłowej bieli, z elementami w kolorze teamu Alpine. Design kabiny podkreślają eleganckie detale : ramiona lusterek i aluminiowe obręcze kół pomalowane w kolorze błękitnym Alpine, z subtelnymi akcentami w kolorze pomarańczowym.

We wnętrzu kabiny, kierowca odnajduje ten sam elegancki, sportowy szyk dzięki skórzanej tapicerce w dwóch kolorach i tablicy rozdzielczej z aluminiowym wykończeniem, całość w duchu teamu Alpine. Dla dodatkowego komfortu kierowcy, wersja T High Edition-Team Alpine jest wyposażona w dwa skórzane podłokietniki i w delikatnie perforowaną skórzaną kierownicę. Wersja specjalna to także optymalizacja komfortu życia na pokładzie kierowcy: tablica przyrządów otaczająca jego miejsce pracy, oparcie hamakowe poszerzana leżanka dolna, zapewniające bardzo dużą przestrzeń do wypoczynku.

Pojazdy z serii T High Edition Team Alpine wyposażone są w silnik Euro 6, Step C o pojemności 13l i mocy 520 KM, z układem zasilania common rail. W celu zapewnienia optymalnego zużycia paliwa, są wyposażone w pakiet Eco +, który zawiera m.in. Optivision tzw. Tempomat topograficzny korzystający z GPS Renault Trucks. Posiada również pakiet aerodynamiczny z osłonami międzyosiowymi. Dla maksymalnego bezpieczeństwa kierowcy i innych uczestników ruchu drogowego, ta wersja specjalna jest wyposażona w pakiet Protect, zawierający m.in. tempomat adaptacyjny, światła doświetlające zakręty i światła ksenonowe.


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.