wtorek, 06 czerwca 2017

Najlepsze zespoły obsługi posprzedażnej RENAULT TRUCKS

RTEC 2017 - Droga do doskonałości

 

Dnia 17 maja 2017 r. 24 najlepsze międzynarodowe zespoły obsługi posprzedażnej Renault Trucks rywalizowały w finale konkursu RTEC w Lyonie. Zespoły z Niemiec, Szwecji i Wielkiej Brytanii stanęły na podium, zajmując odpowiednio pierwsze, drugie i trzecie miejsce. Nagrodę specjalną dla najbardziej zgranego zespołu otrzymał zespół z Turcji.

Druga edycja mistrzostw RTEC (Droga do Doskonałości), międzynarodowego posprzedażowego konkursu, właśnie się zakończyła. 17-go maja 24 najlepsze zespoły wyłonione zostały z 1 421 w drodze rywalizacji, walczyły zacięcie w finale w Lyonie - w centrali Renault Trucks.

Podczas międzynarodowego finału, finaliści zmierzyli się z 45-minutowym testem, podczas którego musieli wykonać kompleksowe prace obsługowo-naprawcze w warunkach rzeczywistych. Te starannie opracowane praktyczne zadania zostały zaprojektowane tak, aby sprawdzić umiejętności rywalizujących zespołów w dziedzinach takich jak: monitorowanie hydraulicznego systemu sterowania, diagnoza awarii silnika, analiza olejowa, oznakowanie pojazdów używanych, a także zmierzyły się z problemami klientów, takimi jak: wyjątkowo wysokie zużycie paliwa. Osiągnięcia finalistów były oceniane przez ekspertów Renault Trucks z całego świata. Współpraca i praca zespołowa były ważnymi elementami, jako że zdolność do efektywnego współdziałania i wykorzystanie mocnych stron każdego członka zespołu były niezbędne do sprostania zadaniom w wyznaczonym czasie.

Ostatecznie, zespół dystrybutora Renault Trucks z Hanoweru (Niemcy) został nagrodzony jako "Najlepszy zespół obsługi posprzedażnej Renault Trucks". Dowiedziawszy się o tym sukcesie, manager ds. szkoleń w Renault Trucks w Niemczech, Volker Thömke, powiedział: - Jestem dumny ze wspaniałego występu niemieckiej drużyny. Cieszę się, że zostali oni nagrodzeni za swoją ciężką pracę.

Zespół zajmujący się dystrybucją i naprawą z Bazylei w Szwajcarii zajął drugie miejsce. - Bardzo się cieszymy i jesteśmy dumni, że jesteśmy uważani za drugi najlepszy zespół obsługi posprzedażnej Renault Trucks. Dzisiejszy dzień rywalizacji był dla nas wysoce motywujący i zachęcił nas do doskonalenia się w naszej codziennej pracy.

Brytyjski zespół z Wigan w Północnej Anglii, który brał udział w finale w 2015 roku, zajął trzecie miejsce. - Nie zdołaliśmy zająć miejsca na podium podczas pierwszego konkursu RTEC. Ciężko pracowaliśmy, aby zakwalifikować się ponownie. W tym roku pracowaliśmy bardziej metodycznie i pod mniejszą presją, co pomogło nam zająć cenne trzecie miejsce.

Zespół z Turcji otrzymał nagrodę specjalną za najbardziej zgrany zespół. Na finale międzynarodowym RTEC 2017 Polskę reprezentowała ekipa Eurocomplex Trucks Kraków w składzie: Piotr Szewczyk (Team Leader), Dariusz Trzupek, Jerzy Kupiec, Tomasz Pauliczek. W ostatecznej rozgrywce polski zespół zajął 11 miejsce ( na 1 421 startujących drużyn).


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.