poniedziałek, 15 maja 2017

Czterokrotny mistrz Europy Jochenem Hahnem

Firma Kögel przedłuża umowę sponsorską 
 
Firma Kögel już od 2012 roku współpracuje z Team Hahn Racing w ramach mistrzostw FIA European Truck Racing Championship — najwyższej europejskiej klasy sportowych wyścigów ciężarówek. Przed rozpoczęciem nowego sezonu tę udaną współpracę przedłużono do końca 2022 roku. Zespół z Altensteig może niezmiennie polegać na przyczepach Kögel , jak również na dwóch całkowicie nowych wymiennych zabudowach w pełni dopasowanych do potrzeb drużyny. Zawarcie sześcioletniej umowy to dla obu stron oznaka wiarygodności, zaufania i chęci stałej współpracy.
 
Zabudowy i przyczepy pomagają zespołowi sprawnie wypełniać swoje zadania logistyczne i reprezentacyjne w stresującym sezonie wyścigowym. Obie zabudowy to specjalne konstrukcje, których nie znajdzie się w oficjalnej ofercie firmy Kögel. Jedna z nich służy zespołowi zajmującemu się serwisem jako magazyn części zamiennych. Ponadto mieści ona oddzielne biuro, w którym mistrz Europy Jochen Hahn może również zażywać odpoczynku. Druga — stanowi rozwiązanie transportowe i magazynowe na potrzeby kateringu.
 
- Kögel to dla nas bardzo ważny partner i bez jego wsparcia nie odnieślibyśmy takiego sukcesu — mówi Jochen Hahn, obecny mistrz Europy i kierowca Team Hahn Racing. - Pojazdy Kögel zapewniają nam też udogodnienia, bez których cały zespół nie mógłby się już obejść. Tym bardziej się cieszymy, że możemy wkroczyć w kolejny sezon z dwoma nowymi przyczepami z wymiennymi zabudowami.
 
- Nie mieliśmy żadnych wątpliwości co do przedłużenia umowy z Team Hahn Racing. Jedyne pytanie brzmiało: na jak długo — mówi Petra Adrianowytsch, prezes firmy Kögel. - Chcielibyśmy, żeby wieloletnie umowy stały się normą i żebyśmy mogli wspierać Team Hahn Racing także po zmianie marki. Jochen Hahn to sympatyczny, rodzimy ambasador naszej marki, który w odpowiednim środowisku prezentuje naczepy Kögel wszystkim fanom ciężarówek w całej Europie.
 

UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.