piątek, 09 lipca 2010

Flota Biura Podróży Funclub powiększyła się o kolejny autokar

altano2-600

Funclub zakupił autokar turystyczny belgijskiej firmy VAN HOOL. Jest to wysokopokładowy T919 Altano. Ten blisko 15 metrowy autobus posiada 64 uchylane i rozsuwane fotele z pasami bezpieczeństwa, przy których znajduje się indywidualny panel pasażera z lampką i głośnikiem.

Nowy Altano T919 wyposażony jest w specjalnie wydzielone stanowisko kierowcy, co gwarantuje nie tylko wygodną pracę prowadzącego pojazd, ale również bezpieczeństwo podróżujących turystów. Posiada on: nowoczesny system nawigacji satelitarnej; podwójny rząd świateł LED, zamontowany nad wewnętrznym korytarzem; system ostrzegający o niekontrolowanej zmianie pasa; reflektory z funkcją doświetlania zakrętów; kamery obserwacji pokładu. Do innych istotnych elementów wyposażenia, zwiększających komfort podróży należy: odtwarzacz DVD z 3 monitorami 15“; kuchnia pokładowa zaopatrzona m.in. w ekspres do parzenia kawy, mikrofalówkę.

Zakup autokarów marki VAN HOOL zbiegł się z powołaniem przez Biuro Podróży Funclub przedstawicielstwa belgijskiego producenta autobusów w Polsce. Oficjalne rozpoczęcie współpracy ogłoszone zostanie na najbliższych targach TRANSEXPO 2010 w Kielcach, na których zaprezentowane zostaną 3 autokary marki VAN HOOL: Altano, Astromega i Acron. W planach jest uruchomienie 4 serwisów VAN HOOL’a: w Poznaniu, w okolicach Opola, Warszawie i na Śląsku. W kolejnych latach liczba serwisów będzie rosła.

Źródło: Funclub


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.