piątek, 28 kwietnia 2017

Zmiany w Continental

Sieć Conti360° z nowym menedżerem
 
Łukasz Tymoszczuk od marca 2017 roku pełni funkcję menedżera zarządzającego Conti360° Fleet Services w Continental Opony Polska. Zastąpił na tym stanowisku Łukasza Puchałę, który został menedżerem nadzorującym sieć Best Drive. 
 
Łukasz Tymoszczuk związany jest z branżą motoryzacyjną od 20 lat. Karierę w Continental rozpoczął w 2006 roku, gdzie początkowo pracował jako przedstawiciel handlowy, a następnie pełnił obowiązki sales area managera nadzorującego procesy sprzedaży opon i usług serwisowych na rynku polskim. Na nowym stanowisku będzie odpowiedzialny za rozwój sieci Conti360° Fleet Services oraz podnoszenie jakości obsługi kontrahentów Continental. 
 
- W Continental pracuję od ponad 10 lat i przez ten czas zdobyłem bezcenne doświadczenie jako przedstawiciel handlowy w regionie północno-zachodnim Polski. Conti360° to najstarsza sieć pomocy awaryjnej dla opon w Europie i znak najwyższej jakości, dlatego dołożę wszelkich starań aby oferowane usługi pozostały na najwyższym poziomie. Moim celem jest także zacieśnienie relacji z serwisami zrzeszonymi w sieci Conti360° Fleet Services, by jak najlepiej reagować na zmieniające się potrzeby klientów flotowych – powiedział Łukasz Tymoszczuk, menedżer sieci Conti360° Fleet Services w Continental Opony Polska.
 
Conti360° Fleet Services to usługa zapewniająca flotom doradztwo zakupowe, serwis oraz kontrolę ogumienia, działająca w Polsce od 2010 roku. W ciągu 7 lat do programu dołączyło ponad 240 serwisów oponiarskich, które wyróżniają się profesjonalną obsługą oraz zaangażowaniem w rozwiązywanie niestandardowych problemów klientów flotowych. 
 

UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.