poniedziałek, 10 kwietnia 2017

Stwórz swój własny pojazd Scania

Konfigurator pojazdów ciężarowych Scania
 
Nowe narzędzie, które pozwala na  zaprojektowanie własnego, idealnego pojazdu Scania nowej generacji. Konfigurator  pojazdów ciężarowych Scania jest dostępny w języku polskim i zawiera ponad 100 000 opcji wyboru, z których można stworzyć spersonalizowany samochód ciężarowy Scania. Przemyślany układ konfiguratora podpowiada użytkownikowi jakie rozwiązania będą najbardziej korzystne dla danego rodzaju transportu. Narzędzie jest dostępne na stronie internetowej: www.scania.pl. 
 
– Naszym celem było ułatwienie klientom wyboru i zamawiania pojazdów Scania, dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Konfigurator Scania pozwala na zbudowanie nowego pojazdu bez wychodzenia z biura. Każda stworzona specyfikacja może być przesłana na dowolny adres mailowy lub udostępniona przez Facebooka. To co nas wyróżnia na tle konkurencji, to szeroka gama dostępnych konfiguracji oraz znakomita grafika – komentuje Paweł Kurzawa, kierownik wsparcia technicznego sprzedaży Scania Polska S.A. 
 
Wysokiej jakości grafika i paleta ponad 140 oryginalnych kolorów kabin stwarza możliwość bardzo realistycznego odtworzenia wyglądu pojazdu. Po dokonaniu wyboru w Konfiguratorze Scania, użytkownik może zapisać swoje pojazdy w wirtualnym garażu oraz wysłać swoje zgłoszenie bezpośrednio do przedstawiciela handlowego Scania w celu uzyskania oferty. Po zalogowaniu, każdy z zapisanych wcześniej pojazdów może być w dowolnym momencie odtworzony i stanowić podstawę do kolejnych modyfikacji. 
 

UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.