piątek, 24 marca 2017

Zmiany w PR firmy Kogel

Patrick Wanner nowym kierownikiem działu 
 
 
Nowym kierownikiem działu Public Relations w firmie Kögel jest Patrick Wanner. Nowy 39-letni szef rozpoczął pracę z dniem 1 marca 2017 r. i będzie odpowiadał za relacje firmy z mediami krajowymi i międzynarodowymi. Wanner przejmuje zatem obowiązki od Volkera Seitza, który zdecydował się na zmianę pracodawcy. Dyrektor zarządzająca Petra Adrianowytsch będzie w przyszłości odpowiadała za dział rozwoju, zaś szefowa marketingu Eva-Maria Pohl za dział marketingu. Eva-Maria Pohl i Patrick Wanner podlegają bezpośrednio pod Petrę Adrianowytsch, dyrektor zarządzającą odpowiedzialną w firmie Kögel za rozwój, kadry i marketing/komunikację. Patrick Wanner to człowiek od lat związany z firmą Kögel, w związku z czym doskonale powinien sprawdzić się na stanowisku szefa Public Relations.
 
Patrick Wanner jest rzecznikiem prasowym w firmie Kögel już od 2011 r. W dotychczasowej pracy na tym stanowisku nabrał olbrzymiego doświadczenia w kontaktach z prasą. Jeszcze wcześniej był menadżerem ds. polityki publicznej w firmie będącej wiodącym dostawcą techniki zabezpieczeń, a także konsultantem ds. polityki publicznej w renomowanej agencji PR z Monachium pracującej dla branż zaawansowanych technologii, IT i przemysłu. Jego głównym zadaniem na nowym stanowisku będzie propagowanie portfolio produktów i usług firmy Kögel w prasie i innych mediach, a także komunikowanie się z klientami krajowymi i międzynarodowymi. 
 
- Patrick Wanner w ciągu ostatnich lat z powodzeniem dbał o wizerunek naszej firmy w mediach - mówi Petra Adrianowytsch. - Pan Wanner idealnie sprawdzi się w nowej roli i z pewnością poradzi sobie z nowymi wyzwaniami związanymi z kreowaniem wizerunku firmy w prasie.
 
- Dorastałem w Burtenbach i od najmłodszych lat fascynował mnie świat naczep, w tym tych produkowanych przez miejscowego producenta, firmę Kögel - mówi Patrick Wanner, nowy kierownik działu Public Relations w firmie Kögel. - W związku z tym, kiedy w 2011 r. pojawiła się szansa pracy w firmie Kögel, nie zastanawiałem się długo nad propozycją. Tym bardziej teraz cieszę się, że obecny właściciel Ulrich Humbaur wraz z zarządem firmy Kögel powierzyli mi tak odpowiedzialne zadanie.
 

UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.