środa, 15 marca 2017

Massimo Dodoni dołącza do zarządu Kögel

 
Nowy dyrektor zarządzający ds. sprzedaży pojazdów nowych i używanych 
 
Petra Adrianowytsch, Thomas Heckel, Thomas Eschey, a teraz również Massimo Dodoni będą nadal realizować strategię zwiększania znaczenia firmy Kögel w zasięgu międzynarodowym. Ze względu na fakt, że coraz więcej spedytorów oferuje swoje usługi na terenie całej Europy, uzasadnioną strategią rozwoju przyjętą przez zarząd firmy Kögel wydaje się być połączenie odrębnych dotychczas obszarów odpowiedzialności za sprzedaż krajową i międzynarodową. Jednocześnie jest to ważny sygnał dla klientów Kögel. 
 
Massimo Dodoni z firmą Kögel związany jest od 2014 roku, kiedy to rozpoczął pracę na stanowisku kierownika sprzedaży w Europie Południowej, a następnie kontynuował swoją karierę jako dyrektor ds. sprzedaży międzynarodowej. Na nowym stanowisku pochodzący z północy Włoch Massimo Dodoni będzie odpowiadał za całą strukturę krajowej i międzynarodowej sprzedaży pojazdów nowych i używanych, jak również za kształtowanie rynku posprzedażnego w firmie Kögel. Jego bezpośrednim przełożonym jest właściciel firmy Ulrich Humbaur. Massimo Dodoni ma długoletnie doświadczenie w sprzedaży pojazdów użytkowych. Przed przejściem do firmy Kögel Massimo Dodoni był kierownikiem sprzedaży w międzynarodowej firmie produkującej osie do naczep. W poprzednich firmach, u wiodących dostawców podzespołów do pojazdów użytkowych, również zajmował kluczowe stanowiska.
 
- W moim przekonaniu Massimo Dodoni dzięki wyjątkowym umiejętnościom w sprzedaży, a także znajomości branży i zorientowaniu na potrzeby klientów, jest idealnym kandydatem na to stanowisko w zarządzie - twierdzi Ulrich Humbaur, właściciel firmy Kögel. - W imieniu moich koleżanek i kolegów z zarządu oraz własnym wyrażam pełne zaufanie i chęć wspierania nowego członka zarządu, który będzie odpowiadał za sprzedaż pojazdów nowych i używanych oraz rynek posprzedażny. Wraz z powyższą reorganizacją struktury odpowiedzialności zarządu Kögel wzmacniamy naszą orientację na potrzeby klientów bez względu na granice, zarówno te geograficzne, jak i tematyczne.
 
Massimo Dodoni, dyrektor zarządzający ds. sprzedaży w firmie Kögel mowi: - Chciałbym podziękować za udzielony mi kredyt zaufania. Uczynię wszystko, aby firma Kögel nadal utrzymała silną 3-cią pozycję wśród producentów naczep w Niemczech i Europie, oraz dalej skracała dystans do dwóch największych konkurentów.
 

UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.