środa, 08 lutego 2017

Części do autotransporterów

Nowa oferta Inter Cars

W odpowiedzi na potrzeby klientów Inter Cars wprowadził do swojej oferty części zamienne do autotransporterów najpopularniejszych marek na rynku.

Autotransportery przewożące pojazdy stanowią spory segment naczep specjalistycznych. Są to skomplikowane maszyny posiadające wiele systemów hydrauliczno-mechanicznych, które pozwalają sterować podnoszeniem pokładów oraz wysuwaniem najazdów tak, aby załadunek i rozładunek był możliwie jak najłatwiejszy i najszybszy.

W odpowiedzi na potrzeby klientów firma Inter Cars wprowadziła do swojej oferty części zamienne do autotransporterów najpopularniejszych marek na rynku. Głównym dostawcą wspierającym w tym przedsięwzięciu został Schneebichler.

Schneebichler to austriacka firma istniejąca na rynku od 1980 roku, od zawsze działająca w segmencie naczep specjalistycznych służących do przewozów pojazdów. W ofercie firmy znajduje się ponad 2000 części zamiennych, poczynając od typowo specjalistycznych elementów systemu podnoszenia pokładów, przez hydraulikę siłową, po części zawieszenia, hamulców czy akcesoria do przewożenia pojazdów.


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.