poniedziałek, 30 stycznia 2017

Wywrotki z Gwarancją ECO Plus

BPW Bergische Achsen KG wprowadza nowe warunki gwarancji

Nowe warunki dotyczą osi BPW ECO Plus z zawieszeniem pneumatycznym wyprodukowane od 1 stycznia 2017 roku. Zasadniczą zmianą jest wydłużenie okresu Gwarancji ECO Plus dla pojazdów z grupy "standard off-road”. Obecnie pojazdy zaliczane do grupy "standard off-road” takie jak: cysterny, silosy, naczepy z ruchomą podłogą oraz wywrotki objęte są Gwarancją ECO Plus 5+3 lata.

Jest to absolutna nowość i oznacza takie same warunki gwarancji dla wywrotek, jak i naczep plandekowych. Podstawowy okres Gwarancji ECO Plus - 5 lat. Liczbę przewidzianych przeglądów okresowych zredukowano do jedynie dwóch - po 12 i 36 miesiącach eksploatacji. Ponadto, po upływie 5 lat możliwe jest przedłużenie Gwarancji ECO Plus o kolejne 3 lata. Przedłużenie Gwarancji ECO Plus jest bezpłatne, następuje po wykonaniu przeglądu głównego po 60 miesiącach, wykonanego w stacji serwisowej BPW Service.

Warto zwrócić uwagę, że w ramach Gwarancji ECO Plus, 5-cio letnią ochroną gwarancyjną objęte są mechanizmy wewnętrzne zacisków hamulcowych ECO Disc.

Dodatkową korzyścią dla użytkowników jest fakt, że wybrane podzespoły podlegające naturalnemu zużyciu:
siłowniki hamulcowe, amortyzatory i miechy zawieszenia objęte są 3 letnią gwarancją (jako element Gwarancji ECO Plus dla eksploatacji on-road i standard off-road na terenie całej Europy, od Atlantyku po Ural).

Wprowadzenie nowych warunków Gwarancji ECO Plus ma miejsce jednocześnie z wprowadzeniem zawieszeń ECO Air COMPACT HD, opracowanych z myślą o wywrotkach i innych pojazdach, w których kluczowa jest niska masa własna i wysoka trwałość.


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.