piątek, 20 stycznia 2017

Kögel na Transpotec Logitec 2017

Kögel zaprezentuje w Weronie cztery produkty

Na targach Transpotec Logitec 2017 w Weronie Kögel zaprezentuje ofertę pojazdów skierowanych do branży spedycyjnej i budowlanej. W dniach od 22 do 25 lutego 2017 goście odwiedzający stoisko Kögel E2.1 – F2.4 w hali 11, będą mogli dokładnie przyjrzeć się czterem naczepom Kögel. Będzie to model Kögel Light plus, flagowa naczepa chłodnicza Kögel Cool – PurFerro quality, przyczepa centralnoosiowa Kögel Combi oraz naczepa plandekowa Kögel Cargo Coil o nadwoziu FlexiUse.

Kögel zaprezentuje na targach Transpotec Logitec pokazaną już raz na targach IAA Nutzfahrzeuge 2016 nową generację naczepy firanki Kögel Light. Zaprojektowana całkowicie na nowo naczepa Kögel Light plus ma ramę i konstrukcję specjalnie zoptymalizowaną pod kątem obciążenia użytkowego i wagi. Dzięki niskiej masie własnej od 4775 kilogramów z indywidualnym wyposażeniem oraz 5145 kilogramów z wyposażeniem podstawowym jest ona szczególnie ekonomiczna.

Drugim prezentowanym pojazdem będzie flagowa naczepa chłodnicza Kögel Cool – PurFerro quality. Udoskonalona w szczegółach chłodnicza naczepa furgonowa klasy premium jest produktem przeznaczonym nie tylko na potrzeby specyficznych rynków transportu żywności świeżej i głęboko mrożonej oraz produktów farmaceutycznych, gdyż różne opcje pozwalają również na jej uniwersalne zastosowanie. Dzięki bogatej palecie wyposażenia możliwy jest wysoki stopień indywidualizacji całkowicie dostosowany do potrzeb danego klienta.

Na stoisku targowym Kögel będzie można również zobaczyć model Combi, czyli przyczepę centralnoosiową do transportu wymiennych kontenerów. Nadaje się seryjnie do transportu przyczep z wymiennym nadwoziem o łącznej długości do 7,82 metra oraz do kontenerów 20-stopowych ISO. Kolejną zaletą przyczepy Kögel Combi jest dyszel z regulacją wysokości i długości.

Czwartym pojazdem będzie model Kögel Cargo Coil o nadwoziu FlexiUse. Naczepa ta doskonale nadaje się zarówno do specjalistycznego transportu materiałów w zwojach i taśm w rolach, a także do innych zadań transportowych. Ta wyjątkowa wszechstronność użytkowa wynika z zastosowania adaptacyjnego nadwozia FlexiUse.


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.