piątek, 13 stycznia 2017

MAN wozi świąteczną atmosferę

Czerwony ciągnik siodłowy MAN TGX 18.440 BLS 4x2 EfficientLine2 z kolorową naczepą przemierza w styczniu drogi naszego kraju wożąc świąteczną atmosferę.

Widok zestawu drogowego w centrum miasta w takich miejscach jak Hala Stulecia, Ergo Arena, czy katowicki Spodek, nie jest codziennością. To właśnie w tych i innych miejscach odbywają się koncerty zespołu Golec uOrkiestra, w ramach ogólnopolskiej trasy koncertowej Świąteczna atmosfera – kolędy i pastorałki. Firma MAN Truck & Bus Polska wspiera tę trasę, jako oficjalny partner odpowiedzialny za transport sprzętu nagłośnieniowego, potrzebnego do organizacji koncertów.

Przed występami, w ramach programu edukacyjno - prewencyjnego 998/112 Numery Twoich przyjaciół, odbywają się prelekcje dotyczące bezpieczeństwa przeciwpożarowego.

- Cieszymy się, że organizatorzy trasy koncertowej zespołu Golec uOrkiestra po raz kolejny zaprosili nas do współpracy. To dla MAN duże wyróżnienie wspierać gwiazdy polskiej muzyki i zapewniać niezawodny transport.- powiedziała Marta Stefańska, odpowiedzialna za komunikację w firmie MAN Truck & Bus Polska.

Zobacz zapowiedź koncertu

MAN już po raz drugi uczestniczy w tego typu wydarzeniu, zapewniając transport przybliża szerokiej publiczności swoją ofertę. Poprzednia trasa, przy której współpracowała nasza firma odbywała się w wiosna 2015 w czasie koncertów zespołu IRA w 17 polskich miastach.
Miejsca i terminy tegorocznych koncernów to: Hala Stulecia we Wrocławiu – 08.01; Hala Ergo Arena w Sopocie – 13.01;
Hala Atlas Arena w Łódzi – 20.01; Hala Spodek w Katowicach - 21.01 oraz Hala Tauron Arena w Krakowie – 22.01.


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.