czwartek, 05 stycznia 2017

Trendy w oświetleniu

Wzrastający postęp techniczny w oświetleniu ma na celu zainspirować kierowców do poszukiwania i wybierania najciekawszych innowacji.

Zwiększona wydajność, poprawa bezpieczeństwa, nowoczesny design, wysoka funkcjonalność to centralne punkty aktualnych trendów w produkcji oświetlenia samochodowego na świecie.

Przemysł samochodowy to jeden z najważniejszych sektorów światowej gospodarki. Strategie wielkich koncernów samochodowych kształtują nowoczesne techniki produkcji oraz konkurencyjność. Na każdym kroku jesteśmy zaskakiwani innowacyjnymi rozwiązaniami i tym samym nasze oczekiwania stale rosną. Ten trend dotyczy również oświetlenia zewnętrznego i wewnętrznego pojazdów. Zwiększona wydajność, poprawa bezpieczeństwa, nowoczesny design, wysoka funkcjonalność to centralne punkty aktualnych trendów w produkcji oświetlenia samochodowego na świecie.

Do portfolio produktów oświetlenia wnętrza zostały wprowadzone lampy TruckLight. Wśród nich nieustającą popularnością cieszą się m.in. IL-UN004, IL-UN015 czy IL-UN012. To najwyższej jakości lampy oświetlenia wnętrza, które łączą w sobie funkcjonalność i nowoczesny design. Niewątpliwą zaletą tych lamp jest wykorzystanie w nich technologii LED. Dzięki temu są one bardzo energooszczędne, zachowując przy tym dłuższą żywotność. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne, ponieważ diody LED charakteryzują się kompaktową budową i brakiem luźnych elementów takich jak szkło czy żarnik. W rezultacie świetnie znoszą drgania, wstrząsy i upadki. Diody LED nie zawierają substancji szkodliwych dla środowiska takich jak rtęć, a dzięki ich wydłużonej żywotności rzadko się je wyrzuca. Dlatego też są niezwykle przyjazne dla środowiska.

Lampy są w pełni hermetyczne i posiadają zgodność ze stopniem ochrony przed zawilgoceniem IP 68, a zakres temperatury pracy wynosi –40°C do +60°C. Technologia LED, w jakiej są one wykonane, zapewnia uzyskanie bardzo dobrych parametrów świetlnych przy bardzo małym poborze prądu. Do produkcji używane są wyłącznie markowe diody firm takich jak Osram i Dominant zapewniające wysoką jakość wyrobów. Pozostałe elementy elektroniczne selekcjonowane są według dostawców dla Automotive, co gwarantuje bezawaryjną i bezobsługową pracę układu elektronicznego lampy przez bardzo długi czas. Gwarantowane jest również działanie lampy w sposób niezakłócający pracy innych urządzeń elektrycznych czy elektronicznych w pojeździe, co jest potwierdzone homologacją na kompatybilność elektromagnetyczną. Dla zwiększenia uniwersalności zastosowania, lampy posiadają zakres napięcia zasilania od 10 do 30 V oraz dowolną biegunowość podłączenia przewodów zasilających. Umożliwia to zastosowanie ich w pojazdach z instalacją zarówno 12 V, jak i 24 V.

Około 20 modeli lamp oświetlenia wnętrza TruckLight w ofercie Inter Cars zapewnia kompleksowe zastosowanie. Kompaktowa budowa pozwala na łatwy i różnorodny montaż. Świetnie sprawdzą się w pojazdach takich, jak kontenery, chłodnie, izotermy, kabiny sypialniane, naczepy, przyczepy kempingowe, bagażniki samochodowe, samochody ciężarowe, osobowe i dostawcze oraz pojazdy specjalistyczne.


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.