piątek, 09 grudnia 2016

Turniej gry w piłkarzyki

Denninghaus wygrywa naczepę Kögel

Na stanowisku Kögel na targach IAA 2016 odbył się dla klientów duży turniej gry w piłkarzyki pod hasłem "win-a-trailer”. Uczestnicy musieli najpierw opłacić wpisowe na rzecz fundacji "Fahrer helfen Fahrern e.V. – Der Hilfsfonds von MAN Trucker's World” (Kierowcy kierowcom – Fundusz pomocy MAN Trucker’s World”). Drużyny rywalizowały w zaciętych, a czasem bardzo krótkich rozgrywkach, o nową naczepę ufundowaną przez firmę Kögel.

Trzy najlepsze drużyny zostały nagrodzone jeszcze tego samego dnia na imprezie Kögel. Nowa naczepa powędrowała do firmy Denninghaus GmbH & Co. KG, której pracownicy Christian Baier i Christopher Griebenow w finałowej rozgrywce mieli zdecydowaną przewagę. Obie partie wygrał zespół Denninghaus. Wicemistrzem został zespół firmy Seeßle, który po grach w rundzie eliminacyjnej stawiany był w roli faworyta.

Każda z 16 drużyn rozegrała po sześć gier eliminacyjnych, sędziowanych przez profesjonalnych sędziów. Szybko okazało się, że umiejętności graczy są naprawdę nieprzeciętne. Przykładowo uchwyty stołu zostały zabezpieczone przed ślizganiem się rąk a drążki wypolerowane. Cztery najlepsze zespoły awansowały do półfinału rozgrywanego trybem pucharowym. Następnie w małym finale i finale wyłoniony został zwycięzca turnieju "win-a-trailer".

Zdobywca trzeciego miejsca, zespół Ansorge Logistik, otrzymał oprócz brązowych medali i pucharu nagrodę w postaci skoku na bungee. Drugie miejsce, srebrne medale z pucharem oraz nagrodę w postaci skoku spadochronowego w tandemie zdobyli pracownicy firmy Metallschleiferei Seeßle. Zdobywcy pierwszego miejsca, oprócz złotych medali i pucharu otrzymali bon uprawniający do odbioru nowej naczepy Kögel.


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.