wtorek, 06 grudnia 2016

Wyróżnienie dla klientów

Program ambasadorski marki KÖGEL

Z myślą o firmach, które od wielu lat stawiają na naczepy KÖGEL, Grupa DBK zainaugurowała program ambasadorski marki. Ambasadorzy KÖGEL to 17 czołowych przedsiębiorstw transportowych w Polsce i liderzy w swych biznesowych kategoriach.

- Ambasadorzy KÖGEL to elitarne grono klientów, niezwykle opiniotwórcze firmy na polskim rynkumówi Jacek Portalski, dyrektor pionu naczep w Grupie DBK.Wyróżnienie tych firm to nie tylko wyraz naszej wdzięczność za lojalność wobec marki i Grupy DBK, ale także podziękowanie za godne reprezentowanie naczep KÖGEL na europejskich drogach. Od początku naszej działalności wyróżnione firmy wspierają nas w rozwoju biznesu, dzięki czemu jesteśmy w stanie świadczyć usługi na jeszcze wyższym poziomie.

24 listopada 2016r. w hotelu BoniFaCio SPA & Sport Resort pod Warszawą odbyła się gala Ambasadorów KÖGEL, podczas której pojawiło się grono nagrodzonych klientów, przedstawiciele Grupy DBK oraz KÖGEL Trailer GmbH & CO – Massimo Dodoni, Sales Director International oraz Heinz-Georg Ebert, Sales Director East Europe. Spotkanie uświetniło uroczyste wręczenie statuetek wraz z tytułem "Ambasadora marki KÖGEL” 17 firmom z całej Polski.

Marka KÖGEL od wielu lat znajduje się w ścisłej czołówce producentów naczep na polskim rynku. W Polsce jest obecna od ponad 15 lat, natomiast od 2005 roku sprzedaż produktów tej marki realizuje Grupa DBK. Po kilku latach licznych sukcesów sprzedażowych w charakterze dealera w 2010 firma została generalnym importerem marki w Polsce. Blisko 11 000 naczep niemieckiego producenta zasiliło floty tysiąca polskich firm transportowych od początku działalności Grupy DBK na rynku naczep.


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.