środa, 10 sierpnia 2016

Naczepy Kögel na IAA 2016

Na 66. targach IAA Nutzfahrzeuge Kögel oprócz swojej bogatej oferty produktów dla branży spedycyjnej i budowlanej, zaprezentuje również szeroką gamę usług dla branży TSL. 

Kögel zaprezentuje swoim klientom wyjątkowe innowacje i udoskonalenia, które powinny stać się impulsem ich postępu. W dniach od 22 do 29 września odwiedzający będą mieli ponownie okazję do zapoznania się z ofertą naczep Kögel, jak również ze świadczonymi usługami w zakresie finansowania, obsługi „Full-Service”, telematyki i wielu innych.

Nowości Kögel na Międzynarodowej Wystawie Samochodowej Pojazdów Użytkowych IAA Nutzfahrzeuge 2016:
- Nowa naczepa Kögel Light plus: Większa ładowność dzięki odchudzonej konstrukcji ramy i zabudowy.
- Oś naczepowa Kögel – KTA: Układ jezdny opracowany specjalnie do naczep Kögel wyposażony w wyjątkową "podwójną amortyzację".
- Udoskonalona Kögel Cool – PurFerro quality: Chłodnia wyposażona w osprzęt dostosowany do krajowych wymogów.
- Uniwersalne Kögel Cargo Rail z zabudową FlexiUse i wyposażeniem RoRo: naczepy kurtynowe do transportu drogowego, morskiego i kolejowego z nową podwójną kodyfikacją.
- Nowa przyczepa centralnoosiowa Kögel Combi: przyczepa do transportu nadwozi wymiennych, przystosowana do kontenerów 20-stopowych według normy ISO oraz kontenerów wymiennych BDF o wielkości do C782.
- Kögel Port 40 Simplex: podwozie naczepy kontenerowej z tylnym wysuwem do transportu 20-, 30- i 40-stopowych kontenerów według normy ISO lub jednego 40-stopowego kontenera HighCube.
- Kögel Mega z nowym podwieszeniem wózka widłowego i osprzętem do załadunku dwupiętrowego: przystosowana do zadań transportowych z branży motoryzacyjnej.
- 2-osiowa Kögel Box: naczepa typu furgon do transportu ładunków suchych o wszechstronnych możliwościach zastosowania.
- Bestseller Kögel Cargo z opcjonalnym wyposażeniem zabezpieczającym ładunek: belki blokujące, szyny kotwowe kombi i ograniczniki palet, zapewniające wszechstronne zastosowanie, np. transport opon, napojów lub makulatury z użyciem siatki zabezpieczającej ładunek.
- 3-osiowa wywrotka rynnowa Kögel do transportu asfaltu: naczepa z całkowicie izolowanym termicznie korytem i skrętną osią tylną.
- Kögel Telematics: moduł telematyczny Kögel i portal internetowy telematyki Kögel gwarantują pełną przejrzystość łańcucha dostaw.

- Cieszymy, że także w tym roku będziemy mieli okazję zaprezentować naszym klientom bogatą ofertę rozwiązań, innowacji i pojazdów, zapewniającą szereg wymiernych korzyści. Nasi klienci z pewnością zainteresują się nową osią do naczep Kögel – KTA oraz nową naczepą Kögel Light plus - mówi Thomas Eschey, dyrektor zarządzający Kögel GmbH & Co. KG.

Kolejną nowością tego roku jest wspólne stoisko z siostrzaną spółką Humbaur. Humbaur zaprezentuje w Hanowerze różne zabudowy i naczepy KEP ze swojej oferty pojazdów dystrybucyjnych.


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.