wtorek, 02 sierpnia 2016

MAN Truck Bus Polska z certyfikatem ISO

W dniu 28.07.2016 r. firma MAN Truck & Bus Polska otrzymała certyfikat potwierdzający spełnienie normy ISO 9001:2008. Jednostką certyfikująca jest TÜV SÜD Management Service GmbH.

Certyfikat dotyczy centrali firmy jak i wszystkich Truck & Bus Center (Wrocław, Poznań, Małopole, Kraków, Gdańsk i Czeladź) oraz obejmuje następujące zakresy działalności firmy: 

- sprzedaż pojazdów,
- konserwacja i naprawa pojazdów użytkowych i komponentów
- sprzedaż części zamiennych i akcesoriów

ISO 9001:2008 jest certyfikatem potwierdzającym spełnienie najwyższych standardów zarządzania jakością.
Wnikliwa analiza wszystkich obszarów działalności firmy w czasie kilkudniowego audytu potwierdziła, że firma MAN Truck & Bus Polska spełnia najwyższe standardy na wszystkich płaszczyznach: nie tylko w fazie produkcji, ale również w procesie sprzedaży, obsługi posprzedażnej, czy innych, także wewnętrznych obszarach działalności.

MAN Truck & Bus Polska dołączył do grona 15 spółek sprzedażowych należących do MAN Truck & Bus AG posiadających certyfikat ISO:9001:2008. Co jest potwierdzeniem, że nasza firma oferuje usługi oraz produkty zgodne z wytycznymi i standardami określanymi przez MAN Truck & Bus AG.

Certyfikat ISO 9001:2008 to czytelny sygnał dla naszych klientów oraz partnerów, że przywiązanie do jakości oraz dbałość o wszystkie procesy związane z realizacją zamówień klienta jest dla MAN jedną z wiodących zasad działania.


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.