wtorek, 21 czerwca 2016

Gama lekkich pojazdów zastępczych w Grupie DBK

Należący do sieci DBK Truck Center CTC udostępnia swoim klientom dostawcze pojazdy zastępcze.

To uzupełnienie oferty istniejącego już programu, w ramach którego klienci Grupy DBK w sytuacjach awaryjnych mogą korzystać z przygotowanych dla nich pojazdów zastępczych klasy ciężkiej.

Program pojazdów zastępczych w Grupie DBK to odpowiedź na zwiększającą się dynamikę branży TSL, w której jedną z największych trudności są nieplanowane przestoje samochodów na skutek kolizji czy planowanych czynności serwisowych. Dla właściciela firmy transportowej często oznaczają one poważne konsekwencje wynikające z braku możliwości realizacji zlecenia bądź transport z opóźnieniem. Wpływają przy tym na kondycję finansową.

W pierwszym etapie, program realizowany będzie w oddziałach należących do Grupy DBK spółek CTC oraz Remo-Car - w Rudzie Śląskiej, Krakowie, Lublinie oraz podwarszawskich Święcicach. W każdym z tych punktów dostępne będą pojazdy Iveco Daily w najpopularniejszych wśród naszych użytkowników konfiguracjach, z których w przypadku sytuacji awaryjnych będą mogli skorzystać klienci Grupy DBK. Pojazdy zastępcze będą dostępne także w ofercie wynajmu krótkoterminowego na preferencyjnych warunkach.

Jako lider sprzedaży pojazdów IVECO w Polsce bardzo często spotykamy się z przedsiębiorcami, rozmawiając z nimi na temat największych dla nich barier w prowadzeniu biznesu. Program dostawczych pojazdów zastępczych to odpowiedź na jedną z kluczowych przeszkód, jaką niewątpliwie są nieplanowane przestoje. To także kolejny z elementów realizowanej przez Grupę DBK strategii Total Care, w ramach której dbamy o to, aby wszyscy przedsiębiorcy z sektora TSL mogli koncentrować się na tym, co dla nich najistotniejsze, czyli prowadzeniu biznesu. – mówi Tomasz Urbanowicz, prezes zarządu CTC Sp. z o. o.

4trucks.pl / Grupa DBK


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.