piątek, 06 maja 2016

Stutysięczny kontrakt serwisowy DAF

Sprzedaż kontraktów serwisowych DAF MultiSupport podwoiła się od 2014 r.

Obecnie ponad 40% wszystkich ciężarówek, które opuszczają fabrykę, ma taką umowę serwisową, dostosowaną do odbiorcy i zapewniającą mu od razu bezpieczeństwo w zakresie kosztów na 1 km. Stutysięczna umowa serwisowa DAF MultiSupport została podpisana z działającą w całej Europie firmą SUEZ Recycling and Recovery. Umowa dotyczy pojazdów DAF CF 400 8x2 FAQ, które będą wykorzystywane do opróżniania podziemnych pojemników na odpady.

W ramach umowy serwisowej DAF MultiSupport przewoźnicy mogą wybrać poziom obsługi i okres obowiązywania umowy, z opcją rozszerzenia zakresu umowy na naczepy i zabudowy. Dodatkowo dealer DAF przejmuje planowanie serwisowania i administrację, dzięki czemu przewoźnicy mogą skupić się na swej podstawowej działalności.

- Nasi klienci nie chcą zawracać sobie głowy kwestiami zarządzania pojazdami. Ciężarówka po prostu ma działać: jak najdłużej, przy minimalnym nakładzie pracy i po stałej, niskiej cenie za 1 kilometr. DAF MultiSupport jest odpowiedzią na te oczekiwania, a zarazem wspaniałym przykładem naszego programu efektywności transportu DAF Transport Efficiency. A ponieważ kontrakty serwisowe DAF MultiSupport są zawsze „szyte na miarę”, mamy odpowiednią umowę serwisową dla każdej firmy – i dużej, i małej - powiedział Albert Florijn, Dyrektor ds. usług handlowych DAF Trucks.

4trucks.pl / DAF


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.