poniedziałek, 02 maja 2016

Modele DAF CF w wersji z trzema osiami

Firma DAF dostarcza różne modele pojazdów z serii CF Euro 6 z silnikiem PACCAR PX-7 w wersji z trzema osiami.

Pozwala to połączyć większą ładowność z wydajnością sześciocylindrowego silnika o pojemności 6,7 l. 

 

Oferta pojazdów z serii CF z silnikiem PACCAR PX-7 została rozszerzona i obejmuje teraz także nowy model z osią wleczoną o nośności 7,5 t z ogumieniem montowanym pojedynczo, umieszczoną za 13-o tonową tylną osią napędową. Pozwala to na zwiększenie ładowności netto do prawie 19 ton i dopuszczalnej masy całkowitej zestawu do 32 t. Dostępne są również wersje do ciężkich zastosowań wyposażone w oś wleczoną z ogumieniem bliźniaczym. Nowe wersje z tylną osią wleczoną spisują się doskonale w wymagających zastosowaniach, takich jak regionalna i miejska dystrybucja produktów spożywczych, materiałów budowlanych, produktów chłodzonych i żywego inwentarza.

 

Pojazdy z serii CF z silnikiem PACCAR PX-7 są również oferowane w wersji z kierowaną osią wleczoną (7,5 t), aby zapewnić większą ładowność połączoną z maksymalną zwrotnością. Ta wersja spisuje się doskonale w przypadku pojazdów, które muszą manewrować na niewielkiej przestrzeni. Wszystkie nowe modele z tylną osią wleczoną są dostępne z kabinami dziennymi, sypialnymi i Space Cab.

 

Elementem wspólnym charakterystycznym dla nowych wariantów jest sześciocylindrowy silnik PACCAR PX-7 o pojemności 6,7 litra i mocy 208 kW/283 KM lub 231 kW/314 KM. Manualna skrzynia biegów z dziewięcioma przełożeniami stanowi wyposażenie standardowe, a zautomatyzowana 12-biegowa skrzynia biegów AS Tronic jest dostępna jako wyposażenie opcjonalne. Trzyosiowe modele CF do jeszcze cięższego transportu są oczywiście nadal dostępne w połączeniu z silnikiem PACCAR MX-11 o pojemności 10,8 l i PACCAR MX-13 o pojemności 12,9 l. 

 

4trucks.pl / DAF


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.