piątek, 25 marca 2016

Mistrzowie armwrestlingu na Motor Show Truck

Targi Motor Show Truck po raz drugi będą gościć zawody o tytuł najsilniejszego fana czterech kółek.

Udział w turnieju Mobil Delvac Strong Traker potwierdzili między innymi aktualni Mistrzowie Polski w armwrestlingu, ale rywalizacja jest otwarta dla każdego pełnoletniego posiadacza prawa jazdy. W Poznaniu poznamy również najsilniejszego w Polsce kierowcę zawodowego.

Jak podkreślają sędziowie, w armwrestlingu ważniejsza od obwodu bicepsa jest technika i przygotowanie szybkościowe. Start eliminacji w sobotę (2 kwietnia) o godzinie 10.00 w hali nr 4.Sobota na Motor Show Truck będzie zarezerwowana dla sportu najbardziej związanego ze światem wielkich ciężarówek. Mowa o siłowaniu się na rękę i kolejnej edycji turnieju Mobil Delvac Strong Traker, w którym poza kierowcami zawodowymi mogą wystartować wszyscy pełnoletni fani motoryzacji. Swój udział zapowiedzieli najlepsi zawodnicy XVI Mistrzostw Polski w Armwrestlingu, rozgrywanych pod koniec lutego w Gdańsku. Wśród nich jest Alex Kurdecha (ARMFIGHT Piaseczno), aktualny Mistrz Polski w kategorii Senior Right 110+ oraz Paweł Lasota (Złoty Niedźwiedź Ziemi Kolskiej), Wicemistrz Polski na prawą i lewą rękę w kategorii Grandmaster 90. W Poznaniu pojawi się również Marcin Dudek (Arm Strong Świebodzin), który na swoim koncie ma najwięcej zwycięstw w turniejach Mobil Delvac Strong Traker i może również pochwalić się tytułem Mistrza Polski.

Początek eliminacji na Motor Show Truck w sobotę (2 kwietnia) o godz. 10.00 w hali numer 4. Zawodnicy wystartują w kategorii Open, a najlepsza osoba z uprawnieniami do prowadzenia ciężarówek lub autobusów otrzyma dodatkowo tytuł Strong Trakera. W finałach w formie walk bezpośrednich przy stole zobaczymy 12 zawodników z największą liczbą punktów zdobytych w dwóch próbach siłowych: Stalowy Biceps - uginanie przedramion sztangą łamaną o wadze 90 funtów (ok. 40,8 kg) podchwytem  i Skrzydła Anioła - wyciskanie zza głowy sztangi prostej o wadze 90 funtów. Punkty równe ilości powtórzeń wykonanych w ciągu 90 sekund.

4trucks.pl / ExxonMobil Poland


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.