czwartek, 17 listopada 2011

Zafunduj sobie legendę - konkurs Renault Trucks

Od 2 listopada trwa konkurs organizowany przez Renault Trucks pod hasłem Zafunduj sobie legendę . Na zwycięzców czekają niesamowite przeżycia na pokładzie wyścigowego Renault Premium Racing MKR Technology na jednym z europejskich torów.

Kierowcy potrafią barwnie opowiadać o swoich samochodach, dlatego Renault Trucks stworzyło konkurs adresowany właśnie do nich. Wystarczy wejść na stronę  www.legend.renault-trucks.com  i przesłać  zdjęcie lub film przedstawiający pojazd Renault. 30 listopada br. zostanie wylosowanych 115 zwycięzców, a nagrody są niezywkle atrakcyjne: losy 1-5 - dwa okrążenia na europejskim torze  pojazdem Renault Premium Racing MKR Technology; losy 6-15 - modelik jednego z pojazdów Renault Trucks; losy 16-115 - brelok Renault Trucks.

Od 2010 r. Renault Trucks jest obecny w sieci i kontaktuje się z kierowcami czy to za pośrednictwem Facebooka, Twittera, YouTube,  Daily motion, czy też poprzez  inne aplikacje dostępne na smartphonach (Drivers’ photo albums, Selected for you, etc). Renault Trucks po raz kolejny docenia kierowców!

Źródło: Renault Trucks


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.