piątek, 22 stycznia 2016

Scania z nową stroną internetową

Globalna strona internetowa Grupy Scania została zmieniona i w znacznym stopniu udoskonalona.

Oferuje łatwy dostęp do najnowszych informacji, zdjęć i materiałów filmowych na temat firmy, jej produktów, działań i nowoczesnych rozwiązań transportowych wykorzystywanych na całym świecie.

- Wzmacniamy naszą obecność online - powiedział Staffan Ekengren, dyrektor Scania Newsdesk - Jako firma globalna zdajemy sobie sprawę z wagi naszego zaangażowania w internecie i możliwości usprawnienia komunikacji z naszymi klientami i udziałowcami.

- W minionych latach stało się oczywiste, że rośnie znaczenie naszego Newsroomu jako głównego źródła artykułów i innych tekstów prasowych oraz punktu dostępu do mediów społecznościowych - mówi Erica Zandelin, dyrektor Online Governance & Solutions w firmie Scania - Przystosowaliśmy się do tej tendencji i połączyliśmy w jednym miejscu informacje korporacyjne i bieżące.

Nowa strona Scania jest wszechstronnym forum wymiany informacji nie tylko o firmie, ale ogólnie o transporcie i logistyce ze szczególnym uwzględnieniem zrównoważonego rozwoju.

- Wiele starszych informacji zyskuje na aktualności dzięki nowej stronie. Linki do nich zostały umieszczone pod najnowszymi wiadomościami pozostającymi w związku z danym tematem. Przykładowo materiałom o zrównoważonym rozwoju towarzyszą odnośniki do tekstów wyjaśniających różne aspekty transportu i logistyki - mówi Erica Zandelin.

Scania obchodzi w 2016 r. jubileusz 125-lecia. Nowa strona obfituje zatem w materiały historyczne. Internauci zainteresowani przyszłością transportu drogowego znajdą pasjonujące ich tematy w zakładce „Innovation”.

Adres nowej strony to: http://www.scania.com/group/en/

4trucks.pl / Scania


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.