niedziela, 20 grudnia 2015

KH-KIPPER świętuje 18 lat

Założona w 1997 roku firma KH-KIPPER, znana głównie z produkcji zabudów wywrotek na samochody ciężarowe, w tym roku obchodzi 18-lecie działalności. 

- - W ciągu 18 lat udało nam się wypracować pozycję znanego i cenionego w Europie i na świecie producenta zabudów wywrotek. Od lat większość produktów jest eksportowana do krajów Europy Zachodniej, Północnej, Wschodniej, krajów arabskich, Afryki czy do bardziej odległych zakątków takich jak Brazylia lub leżąca u wybrzeży Australii - Nowa Kaledonia, Chiny, Japonia czy inne egzotyczne kraje. Produkty z logo KH-KIPPER pracują przy budowie dróg, w kopalniach i miastach przewożąc różnorakie towary – mówi Andrzej Kamionka, prezes KH-KIPPER.

W dobie globalnej konkurencji kluczem do sukcesu KH-KIPPER jest elastyczność, dostosowanie produktu do indywidualnych potrzeb użytkownika, wysoka jakość oraz profesjonalne doradztwo techniczne. Nietypowe projekty, będące specjalnością firmy, są niedostępne u większości konkurencji, która oferuje jedynie standardowe wyroby. 

KH-KIPPER to marka znana i doceniana. W tym roku firma otrzymała wyróżnienia w prestiżowym konkursie MOTO IDEA w kategorii „Market Leader – Naczepy i zabudowy” oraz na Targach Autostrada-Polska za udoskonalony model zabudowy przeznaczonej do transportu materiałów sypkich.

Obecnie KH-KIPPER zatrudnia 350 osób i produkuje ponad 20 sztuk produktów tygodniowo, uzyskując tym samym roczną produkcję na poziomie 1 000 sztuk. Stale inwestuje również w rozwój swoich dwóch zakładów produkcyjnych zlokalizowanych k. Kielc, dbając o poprawę ich wydajności i jakości produkcji.

4trucks.pl / KH-KIPPER


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.