środa, 30 września 2015

Nowy serwis DAF w Opolu

Firma WTC Sp. z o.o., autoryzowany dealer firmy DAF, otworzyła nową stację serwisową w Opolu.

Dogodna lokalizacja, jak również szeroki wachlarz usług zapewnią klientom kompleksową obsługę.

Zlokalizowany przy ulicy Wrocławskiej serwis, 14 km od zjazdu z autostrady A4, jest największym tego typu obiektem serwisowym na Opolszczyźnie. Autoryzowany serwis marki DAF posiada 7 stanowisk przejazdowych o długości 28 m każdy, dwa zestawy przestawnych podnośników firmy Stertil-KONI, najnowocześniejszą linię diagnostyczną, wyposażoną w rolki do pomiaru sił hamowania, płytę do badania zbieżności wstępnej oraz szarpak do precyzyjnego określenia luzu w układzie zawieszenia pojazdów. Stacja wyposażona została w nowoczesne stanowisko napraw blacharskich, umożliwiające wykonywanie skomplikowanych napraw ram i kabin.

Docelowo w tej lokalizacji zostanie uruchomione stanowisko napraw lakierniczych z nowoczesną bezpyłową kabiną lakierniczą, umożliwiającą lakierowanie pojazdów od osobowych po ciężarowe. Część serwisowa obiektu, zajmująca ponad 1100 m², wyposażona jest dodatkowo w odrębne pomieszczenie o powierzchni 70 m² do napraw podzespołów. Obiekt posiada centralny system dystrybucji i monitoringu materiałów olejowych renomowanego producenta – szwedzkiej firmy ORION. Powierzchnia magazynowa zajmuje prawie 300 m², a cały serwis w sumie – 2200 m².

Stacja serwisowa spełnia wszystkie standardy DAF oraz normy jakościowe i środowiskowe. W obiekcie szczególnie zadbano o komfort kierowcy oczekującego na naprawę. Postęp prac może obserwować przez szklaną ścianę z pokoju kierowców, a w przypadku napraw wymagających pozostawienia na noc pojazdu w serwisie – możliwość skorzystania z pokoju hotelowego. Na terenie obiektu znajdują się dwa niezależne, komfortowe pomieszczenia hotelowe, wyposażone w łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym. Przy obiekcie znajduje się parking mogący pomieścić nawet 50 zestawów pojazdów ciężarowych.

4trucks.pl / DAF


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.