poniedziałek, 24 listopada 2014

CAMROAD 2.3

Camroad 2.3 jest nową propozycją kamery samochodowej marki Overmax.

Ta funkcjonalna i łatwa w obsłudze kamera świetnie sprawdzi się na każdej trasie. Nagrywanie w rozdzielczości Full HD (1920*1080p przy 25 fps), szeroki kąt widzenia (120 stopni) oraz aż 12 diod IR dla jeszcze lepszej jakości nagrań w nocy oraz w trudnych warunkach pogodowych sprawia, że Camroad 2.3 jest niezastąpionym towarzyszem każdej podróży.

Podróżuj komfortowo
Nagrania z kamer samochodowych mogą okazać się wyjątkowo przydatne przy ustalaniu szczegółów zdarzeń drogowych, zapewniając tym samym spokój w nawet najbardziej stresujących sytuacjach. Camroad 2.3 to intuicyjna, niezwykle łatwa w obsłudze kamera, która dzięki systemowi autostart włącza się automatycznie po uruchomieniu pojazdu - bez zbędnego ustawiania, szybko i wygodnie. Udogodnieniem dla kierowcy jest również opcja nagrywania w pętli, która zapewnia samoczynne nadpisywanie plików bez konieczności ich przegrywania czy usuwania. By zachować konkretne nagranie, wystarczy odpowiednio je oznaczyć.

Gdziekolwiek zmierzasz
Dzięki kamerze Camroad 2.3 kierowcy mogą monitorować każdy kilometr drogi w wysokiej rozdzielczości Full HD. Szerokokątny obiektyw 120 stopni sprawia, że obraz charakteryzuje się wysoką szczegółowością i płynnością, a dzięki poręcznemu ekranowi LCD 1,5" użytkownik ma stały podgląd nagrywanej trasy oraz możliwość ustawiania poszczególnych funkcji. Camroad 2.3 wyposażono także w 12 diod IR, które zapewniają bardzo dobrą jakość nagrań również w nocy czy podczas złych warunków pogodowych.

Zawsze pod ręką
Kamera Camroad 2.3 ma na tyle kompaktowe wymiary, że bez problemu można umieścić ją na szybie swojego auta, nie zasłaniając tym samym widoczności. Rozwiązując kłopot zakupu dodatkowych akcesoriów, w zestawie znajduje się uchwyt na szybę oraz ładowarka samochodowa. Kamera posiada także gumowaną obudowę, dzięki której nie trzeba obawiać się o ewentualne uszkodzenia czy zarysowania, nawet na najbardziej wyboistych drogach.


4trucks.pl / Overmax Polska


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.