piątek, 21 lutego 2014

Jedynie w Inter Cars SA

W dniu 27 stycznia 2014 r. we Frankfurcie nad Menem odbyła się konferencja prasowa zorganizowana przez firmę Continental, podczas której przedstawiono tarcze i klocki hamulcowe marki Galfer.

Galfer, który wcześniej produkował części oryginalne dla producentów samochodów, postanowił zaistnieć na rynku pod własnym brandem, wypuszczając serię tarcz i klocków hamulcowych, łączących w sobie wysoką jakość z maksymalną funkcjonalnością w atrakcyjnej cenie. W ten sposób Continental chce zaistnieć w niższym segmencie rynku Premium.

Produkty marki wprowadzane są tylko na rynki Europy Południowej i Środkowo-Wschodniej, m. in. Hiszpania, Włochy, Polska i Rosja i będą dostępne u ograniczonej liczby dystrybutorów. W Polsce znajdą się w sprzedaży wyłącznie w Inter Cars SA.

- Produkty marki są, od pierwszych chwil w fazie rozwoju aż po projektowanie opakowań, zaprojektowane z myślą o odbiorcy. Równie silnie identyfikujemy się z codzienną pracą warsztatów i ich wymaganiami - powiedział podczas konferencji Peter Wagner, dyrektor sprzedaży Independent Aftermarket w firmie Continental. - Szybko i skutecznie dopasowujemy się do wahań rynkowych. Dzięki fachowej wiedzy i atrakcyjnym zaletom kosztowym produkty firmy Continental są konkurencyjne dla klientów. Możliwe jest to dzięki bliskiemu kontaktowi z warsztatami i handlowcami niezależnego rynku części zamiennych. Znamy naszych klientów i ich cele, w postaci produktów Galfer oferujemy im dokładnie to, czego potrzebują, to wywodzi się z idei przewodniej marki "perfect fit" - dodaje pan Wagner.

Klocki hamulcowe Galfer będą dostępne od marca 2014 roku w sieci sprzedaży Inter Cars SA. Oferta obejmuje większość popularnych marek samochodów.


4trucks.pl / Inter Cars SA


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.