poniedziałek, 17 lutego 2014

Nowe produkty dedykowane pojazdom dostawczym Mercedes-Benz

Już wkrótce w salonach Mercedes-Benz dostępne będą nowe produkty finansowe dedykowane pojazdom dostawczym.

Dzięki nim klienci Mercedes-Benz będą mogli użytkować pojazdy bez konieczności ich wykupu. W zależności od potrzeby umowa finansowa może zawierać usługi dodatkowe zwiększające komfort i bezpieczeństwo użytkowania pojazdu.

Konkurencja, coraz wyższe oczekiwania klientów oraz zmienna sytuacja rynkowa wymaga zwracania szczególnej uwagi na narzędzia pracy oraz związane z nimi koszty. Na te potrzeby odpowiada Mercedes-Benz, którego samochody dostawcze są nie tylko innowacyjne i zaawansowane technologicznie, ale również oszczędne w eksploatacji. Aby wesprzeć przedsiębiorców w obszarze użytkowania pojazdów Mercedes-Benz Leasing Polska Sp. z o.o. wprowadzi jeszcze w pierwszym kwartale 2014 roku dwa nowe produkty finansowe dedykowane pojazdom dostawczym Mercedes-Benz.

Pierwszy z nich to Lease&Drive Basic będący produktem leasingowym opartym o wysoką wartość końcową pojazdu. Dzięki takiemu rozwiązaniu pojazdy Mercedes-Benz stają się jeszcze bardziej atrakcyjne cenowo, ponieważ wysoka wartość końcowa wpływa na obniżenie raty miesięcznej. W produkcie Lease&Drive Basic ustalona z Klientem rata finansowa pozostaje niezmienna w trakcie trwania umowy. Dotyczy to również wariantu umowy z ubezpieczeniem komunikacyjnym. Gwarantowana przez Mercedes-Benz wartość końcowa zdejmuje z klienta ryzyko utraty wartości pojazd,u co związane jest z największym obszarem kosztowym jego użytkowania. Wartość końcowa nie stanowi obowiązku wykupu pojazdu, lecz tylko opcję zatem na koniec umowy Klient decyduje czy pojazd wykupić za ustaloną w umowie wartość czy zwrócić go do Mercedes-Benz i zawrzeć kolejną umowę na nowy samochód dostawczy Mercedes-Benz.

Drugim produktem oferowanym przez Mercedes-Benz Leasing jest Lease&Driver, w którego skład wchodzą: umowa leasingu oparta o wysoką wartość końcową połączona z wieloletnim pakietem ubezpieczenia komunikacyjnego gwarantującym niezmienność kosztów bez względu na szkodowość, ubezpieczeniem ochrony prawnej oraz assistance gwarantującym pomoc w kwestiach prawnych i w przypadku awarii pojazdu. Produkt zawiera również umowę serwisową Mercedes-Benz Complete, w ramach której realizowane są wszelkie naprawy oraz przeglądy wraz z częściami i materiałami eksploatacyjnymi. Dopełnienie produktu stanowi pakiet obsługi opon, zapewniający użytkownikowi pojazdu sezonową wymianę opon oraz ich składowanie. Bezspornym atutem produktu Lease&Drive jest stała miesięczna opłata z gwarancją pełnej obsługi pojazdu w czasie trwania kontraktu, bez konieczności wykupu pojazdu na koniec umowy. Dzięki tej usłudze Klient może w znacznym stopniu obniżyć koszty wewnętrznych procedur administracyjnych oraz dokładnie zaplanować budżet związany z utrzymaniem pojazdu w firmie.


4trucks.pl / Mercedes-Benz Leasing Polska


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.