piątek, 08 czerwca 2012

Nowa strona mobilna www.iveco.pl

Iveco stawia na mobilność i efektywnosc, nie tylko w swojej gamie produktowej ale takze w komunikacji ze swoimi klientami.

W dniu dzisiejszym uruchomiona została mobilna wersja strony internetowej Iveco w jezyku polskim. Mobilna strona internetowa, podobnie jak uruchomiona w zeszłym roku aplikacja "Iveco on the Road" dostepna jest smartfonach i tabletach z systemami Android oraz IOS.

Mobilna wersja strony www.iveco.pl  to ukłon w stronę uzytkowników pojazdów Iveco w Polsce, którzy chcą być w kontakcie z marką.

- Nasi klienci i uzytkownicy pojazdów Iveco coraz czesciej korzystają ze smartfonów i tabletów, dlatego postanowilismy udostepnić im mobilna wersję strony internetowej po polsku. Takie rozwiazanie gwarantuje dostep do aktualnych informacji na temat marki oraz sieci dealerskiej Iveco, praktycznie z kazdego urzadzenia mobilnego - podkresla Michał Fersten, Marketing and Product Manager Iveco Poland.

Wersja mobilna strony www.iveco.pl  zawiera podstawowe informacje na temat pojazdów Iveco oraz aktualnych promocji dostepnych u autoryzowanych dealerów Iveco w Polsce. Dla wszystkich uzytkowników poszukujacych informacji na temat "Usług" Iveco uruchomilismy takze zakładke, w której znajdują się informacje na temat Assitance non stop oraz szczegółowe dane kontaktowe i teleadresowe Sieci Dealerskiej Iveco.

Dla osób, które chciałyby uzyskać szczegółowe informacje na temat produktów, promocji lub usług Iveco oraz osób poszukujacych kontaktu w wersji mobilnej strony internetowej www.iveco.pl  dostepny jest takze formularz kontaktowy.


4trucks.pl / Iveco Poland


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.