środa, 13 sierpnia 2008

Pneumatyczny system SACHS ConAct

ImageFirma ZF Trading co roku poszerza ofertę swoich produktów. Obecnie oferuje ponad 32 000 różnych elementów sprzedawanych na rynku części zamiennych, w tym: amortyzatory i sprzęgła marki SACHS, elementy metalowo- gumowe i części zawieszeń marki Lemförder oraz przekładnie kierownicze i pompy wspomagania marki ZF Parts.


Ponieważ ZF Trading jest organizacją handlową koncernu ZF (jednego z wiodących producentów podzespołów i części zamiennych do pojazdów na świecie) może szybko udostępniać nowości z fabryk koncernu produkujących na pierwszy montaż, wprowadzając je również na niezależny rynek części zamiennych.

Wśród produktów ostatnio wprowadzonych na niezależny rynek części zamiennych znajduje się pneumatyczny system ConAct marki SACHS. Jest to system stosowany w nowoczesnych samochodach ciężarowych. Działa on w oparciu o koncentryczny siłownik kontrolowany przez specjalny zawór. System automatycznie określa zawsze optymalny sposób zwalniania sprzęgła – nawet w trudnych sytuacjach na drodze, takich jak np. manewrowanie na małych przestrzeniach lub ruszanie na pochyłościach bądź śliskich nawierzchniach, przez co jest prawdziwą pomocą dla kierowców. Dodatkowe korzyści, to dłuższy czas użytkowania sprzęgła, niższe koszty konserwacji, mniejsza waga systemu oraz bezproblemowa integracja z elektronicznymi systemami samochodu.

W 2007 roku asortyment oferowany przez ZF Trading powiększył się o ponad 2000 nowych produktów oznaczonych markami Sachs, Lemförder, Boge i ZF Parts, w tym ponad 500 referencji nowych sprzęgieł oraz 1000 aplikacji nowych amortyzatorów.

ZF Trading powiększając ofertę części zamiennych oraz wspierając ją profesjonalnie przygotowanymi informacjami technicznymi na temat ich montażu, jest już dzisiaj najczęściej głównym dostawcą markowych części zamiennych do układów kierowniczych przeniesienia napędu oraz elementów zawieszenia do samochodów osobowych i ciężarowych u największych dystrybutorów części w Polsce.

materiały: ZF Trading

UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.