poniedziałek, 01 września 2008

Promocja nawigacji MIOPromocja „We Pay for your Mio” przeznaczona jest dla wszystkich, którzy planują w najbliższym czasie zakup urządzeń do nawigacji samochodowej Mio. Kupując produkty Mio oznaczone naklejką promocyjną można otrzymać gwarantowaną kwotę 10 EURO lub wziąć udział w grze o nagrodę główną w wysokości 100 EURO.

Aby wziąć udział w promocji „We pay for your Mio” wystarczy zakupić jeden z produktów Mio z serii Moov (Moov 330 lub Moov 360) oznaczony promocyjną naklejką. Następnie należy zarejestrować się na stronie www.wepayforyourmio.com i wypełnić formularz zgłoszeniowy, wpisując kod promocyjny znajdujący się na pudełku. Uczestnik promocji sam decyduje o wysokości nagrody, którą chce wygrać. Po wypełnieniu formularza może otrzymać gwarantowane 10 EURO lub zrezygnować z nagrody gwarantowanej i wziąć udział w grze o nagrodę główną w wysokości 100 EURO. Promocja obejmuje okres od 1 września do 15 października 2008 r.

Aby wziąć udział w grze wystarczy posiadać elementarną wiedzę z zakresu geografii Europy. Wszyscy, którzy staną do rywalizacji o 100 EURO mają do wykonania jedno zadanie. Polega ono na umieszczeniu zdjęć znanych budowli na wirtualnej mapie Europy. Premiowane jest jak najbardziej precyzyjne umieszczenie zdjęć w stosunku do ich rzeczywistej lokalizacji (z dokładnością do kraju). Na wykonanie zadania przeznaczone jest 90 sekund. W grze można wziąć udział tylko raz. Zwycięży ten, kto najdokładniej i w jak najkrótszym czasie przypisze lokalizację zdjęć na wirtualnej mapie.

Po zakończeniu gry każdy jej uczestnik otrzyma e-maila z uzyskanym wynikiem. Pełna lista zwycięzców głównej nagrody zostanie opublikowana na stronie promocji do 30 października 2008 r.


UWAGA!!!
Aby korzystać z serwisu www.4Trucks.pl, należy włączyć obsługę JavaScript w przeglądarce.